Zelený jačmeň a chlorella

ele

:) Preco by malo byt neskoro? Ved babatko cerpa ziviny stale len z teba ;) A ked budes dojcit, co dufam ;) tak plati to iste :)

jancecka

ele, ďakujem za odpoveď, jačmeň mám doma celé nové balenie, chlorelu si dokúpim, viem že je to prírodný doplnok, nie liek, ale nebola som si istá, lebo na mňa to pôsobilo zo začiatku dosť prečisťujúco :D a zápchou som netrpela ani tak :D aj keĎ som to nebrala :D a veru, tej slaninky sa neviem zriecť D: takže nie je neskoro ani teraz ku koncu? ok, super, už aj najbližšie si idem kúpiť :D

ele

a pocas dojcenia je tiez super, berte to tak, ze to nie su lieky, ale prirodne latky, bez konzervantov, ako keby ste si vylovili riasu, vysusili ju a zjedli:) A ked si predstavim, ze kolko tehotnych zien si povie, ze vsak musim jest za dvoch a napchavaju sa klobasami a slaninou, ze ake su zdrave, ani si neviete predstavit kolko toxickych latok prechadza cez placentu aj k babatku a potom ze sa boja uzivat nejake prirodne preparaty, aby si neublizili..

ele

jancecka, ja so chlorellu brala iba v tehotenstve, vtedy su zelene potraviny velmi vhodne, to ako keby si papriky jedla, proste vela farebnej zeleniny, to aj gynekologovia odporucaju. Brala som cca.10 tbl. chlorelly, ved to je len riasa. Netrpela som zapchami ako ine tehotne, vsetko bolo o.k. Tym ze ti to precisti hrube crevo, aj ziviny sa potom lepsie vstrebavaju a dostavaju k tvojmu babatku a nehovorim uz o tom, kolko vzacnych latok ma vsebe :)

jancecka

ahojte, ja som kedysi zelený jačmeň s chlorelou brala, po dobu pol roka, dosť krátka doba na nejaké veľké zmeny, ale prestali mi hnisať dierky ušné, cítila som sa vitálnejšia, akné síce neubudlo ale prestala som s tým, teraz by som rada začala zase, avšak som v 26 týždni, a neviem či je to vhodné. A ak hej, ako často by som mala piť jačmeň, ráno aj večer? ďakujem za odpoveď

janka78

ahojte, tiež by som sa chcela informovať, konkrétne na to, či môžem brať chlorellu ked dojčím...má s tým niekto skúsenosti??ďakujem za názory.