Zelený jačmeň a chlorella

KatarinaZA

Padajú tu rôzne názory na green ways zeleny jačmeň A tiež na chlorellu Green Ways. Nedávno som sa dostala ne jednu konferenciu, kde hovorili o účinkoch chlorelly a jačmeňa GW na organizmus. Bola som veľmi prekvapená, pretože prednášajúci boli lekári a vedec z oboru a riešil dlhodobé účinky chlorelly na rakovinu a mal to podložené serióznym výskumom, čiže nie len jedna pani povedala.... Produkty som si potom kúpila od pani, ktorá mi to odporúčila keď som chcela golden yaccu. Dostala som sa k nej cez stránku www.dobrezdravie.sk a som jej za to vďačná.

RNG

V lekarskychu literaturach sa zialbohu siri hromada lzi na podporu sucasneho stavu medickeho priemyslu, ktoremu su potraviny a potravinove doplnky silna konkurencia.
Kedze spirulina a chlorella sa pouzivaju na alternativnych klinikach s uspechom prave na liecenie roznych rakovin, pan dr Bukovsky naletel na lzive spravy okolo tychto doplnkov.
Samozrejme ze vsetky ziviny podporuju aj rast rakovinnych buniek, ved z niecoho predsa musia zit, ale ich hlavna potrava su najma cukry.
Rozne zelene doplnky odmoruju telo a su plne antioxidantov a rakoviny vznikaju ako dosledky zamorenia

sumracna

len pozor, jacmen vam moze prudko znizit zaludocnu kyselinu a to je uz nebezpecne. a podla bukovskeho chlorella podporuje rast rakovinovych buniek. hovoria to aj ini lekari, tak to asi treba brat vazne.

hviezda01

Dobrý deň.Užívam tablety zeleného jačmeňa asi dva týždne a dostala som o viac ako týždeň skorej menzes.Može to byť aj z toho?A teraz mám aj tretí deň hnačky.

viki0987

Výborný je aj Pangamin s Bifidus, pohánka -prečistí..a nestojí to tisíce..Na šaláty citronocá šťava, olivový olej 1:3,kusok mäska dodá Jedna mamička v pôrodnici mi poradila lenné semienka.., zjedla vraj lyžičku lenných semienok a pomohlo jej to na zácpu..
Dcérke pomáhala surová uhorka..Teraz zobe expandované kolečká myslím z rýže, stojí to 39centov?.
Mne zas pomáha senný čaj, pomalu popíjaný vypijem polovičku a druhú neskoršie,..Nerobí krče ako rôzne prípravky ako Gutalax a pod.laxatíva..a stojí to pár centov..Dá sa ochutiť s matovým čajom,tiež pôsobí na trávenie pozitívne..

Janulka8

Ahoj,
Beriem asi 3 mesiace tabletky Spiruliny Pacifica od firmy Cyanotech, ktora ma najvyssi obsah zivin a mineralov. Ma to na mna podobne ucinky ako pise Mirusenka. Nemam tolko chut na sladke po obede a mam viac energie na pracu. Chudnut prave teraz nepotrebujem, ale verim, ze chudnutie so spirulinou by bolo lahsie ako bez..

Irén 1

Mirusenka, vyskúšala som už všetko aby som sa zbavila hormonov na štítnu žlazu a tak mi napíš ako dlho si bola liečená a o aké ochorenie š.ž. sa u teba jednalo a po akej dobe si už nemusela brať lieky na š.ž. a to chlorela a spilurina je v jednej tobolke ? Inač sú zastanci a aj oponenti užívaní chlorely.

mirusenka

Ja užívam chlorellu s kombináciu spiruliny a je to úžasne. Po vybratí množstva antibiotík na chorobu som hľadala niečo na zotavenie. Tiež som mala problémy so štítnou žľazou a musela som brať hormony. Nielen že sa mi naštartoval celý tráviaci systém,dnes nepotrebujem ani hormonálne tabletky a schudla som 10kg. Cítim sa úžasne. Mne stačila jedna tabletka denne po hlavnom jedle, čo bol pre obed. Ináč som je ani brať nemohla, nakoľko rýchlo trávi a bola by som stále hladná. Každému odporúčam, moje okolie už za 2 týžde pociťuje zmeny k lepšiemu, minimálne v trávení. Žiadne nafukovanie, zápchy a ťažko na žalúdku.

arturka

Chcem sa spytat...prospieva jačmeň a chlorella pri hormonálnej liečbe? napr. pri umelom oplodnení...dakujem za odpovede...:)

marek123

Nasiel som velmi zaujimave ceny na zeleny jacmen a zelenu psenicu na http:/vyziva.madalbal.sk je tam za 6,90 eur za 250g balenie - je tam aj zoznam obchodov, kde sa to da kupit.