Zelený jačmeň a chlorella

MJE

Dobry den, ak by mal niekto zaujem, viem zabezpecit certifikovane BIO zelene potraviny z Nemecka. My si tam objednavame uz dlho a sme velmi spokojni pretoze podporovat vysoke marze slovenskych obchodnikov sa nam nechce. Tymto sposobom to vychadza ovela vyhodnejsie ako su ceny na Slovensku. Zvykneme si to objednavat vo vacsom mnozstve a tym padom ceny vedia byt nasledovne:
- Zeleny jacmen BIO prasok - 250g - 33EUR, 500g - 59EUR, 1000g - 99EUR
- Zelena psenica BIO prasok - 250g - 36EUR, 500g - 64EUR, 1000g - 109EUR
- Chlorela BIO tablety - 2000 tabl./500g - 59EUR, 4000 tabl./1000g - 99EUR
- Spirulina BIO tablety - 2000 tabl./500g - 55EUR, 4000 tabl./1000g - 89EUR

V pripade zaujmu ma kludne kontaktujte na:
Tel. 0903-773306
Mail. miloslav74@gmail.com

liiii

vlani som skusila chlorellu a zel.jacmen od firmy Green Ways. sice dlhodobe zdrav. problemy sa neodstranili, velmi sa mi zlepsila plet, tak by som kuru rada zopakovat teraz opat. neviete mi prosim poradit aj inu, tiez kvalitnu znacku tychto produktov, ale za NORMALNU cenu (napr. z lekarne) pretoze firma Green Ways mi pride ako "cista ryza" :-/
Dakujem.

adinna

este co sa tyka uzivania pri onkologickych problemoch, jacmen treba pit s odstupom aspon 3 dni pred oziarovanim. Ma tendenciu chranit bunky, a preto by mohlo byt neucinne..

adinna

Ahojte, zeleny jacmen a chllorelu mozu aj tehotne a dojciace zeny, vlastne kazdy, kto chce a moze, deti od 3rokov. Je dobre zacat postupne zvysovat davky na pozadovane mnozstvo, t.j. 20tabletiek chlorelly a 2 cajove lyzicky zeleneho jacmena denne. ja sama to uzivam od firmy GW a som spokojna, sama by som neverila, ze to moze pomoct, ale mne to pomohlo. Skoro mesiac a pol som bola chora, lekar mi zistil chladymie v krvi, brala som dvoje antibiotika a mala som brat tretie na 30 dni, ale sme sa zhodli s lekarkou, ze s tym pockame, lebo vraj mam v krvi vela protilatok, v tom obdobi som uz uzivala CH aj ZJ, ale v mensich davkach. Vraj 50 tabletiek CH posobi ako prirodne antibiotikum. Po dvoch tyzdnoch ako som zacala brat zvysene davky CH sa konecne citim dobre, ale uz som bola naozaj zufala, stale ma lekar posielal domov, ze to je iba viroza ;(.. keby som to na vlastnej kozi nevyskusala, neverim.

rena23

RNG, a okolo doplnkov to nie je velky biznis? Konkretne islo o Dr. Bukovskeho, ktory chemiu rozhodne nepodporuje a (nie len) ja mu dost verim.

RNG

Nuz propaganda proti potravinovym doplnkom, ktore ohrozuju odbyt patentovanych liekov samozrejme nespi.
Ale napr chlorella cisti telo a tym posobi PROTI rakovinam, posilnuje tiez telo , aby vedelo lepsie rakovinam vzdorovat.
Taketo ocernujuce lzi, zdanlivo logicke, sa vypustia a siria , samozrejme bez akychkolvek dokazov, ale to staci pre znacnu cast ludi na to, aby si neboli okolo bezpecnych a uzitocnych potravinovych doplnkov isti.
Nuz a o to vlastne organizovanej medicine a farmaceutickemu priemyslu vlastne ide.

rena23

Citala som v jednom clanku znameho lekara, ze zeleny jacmen a chlorella podporuju regeneraciu a mnozenie buniek, preto by ich nemal brat nikto, kto mal priameho pribuzneho s rakovinou, a uz vobec nie onkologicki pacienti, pretoze, ked podporuje mnozenie zdravych, tak aj rakovinovych buniek.

wlastulik

Ahojte wsetci..ja som priamo zaregistrowana wo firme Green Ways a pouziwam aj jacmen aj chlorelu..je najlepsie ked sa pouziwa oba naraz..pretoze chlorela wysawa z tela wsetok borde a jacmen precistuje cele telo...je to naozaj super..ponukam wam registraciu alebo predaj tychto produktow..osobne odporucam zaregistrowat sa pretoze to budete mat lacnejsie...