Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?

Príspevok v téme: Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?
luulis

Dobrý deň,
takže mám 16 rokov a asi 170 cm ,ale tie si už držím nejaké 2 roky,takže si nemyslím že ešte viac vyrastiem,aj ked by som to potrebovala.Ale kamarátka má inšpirovala -hrá volejbal a na to aby mohla hrať za vyššiu "ligu" musí mať 180cm ,teraz má 178 tak ju tréner dáva každý tréning zavesiť na rebríny podľa vás to má nejaký efekt?RESp.moja najdôležitejšia otázka Poznáte nejaké iné spôsoby ako vyrásť?Ďakujem

Liusa

No a čo ja mám 30 rokov a mám len okolo 160. dám si 13 cm podpätky a hned mám aj 173..Vyzerám detsky na svoj vek a nevadí mi to. V dospelosti sa už vyrásť nedá a tie 2 až 3 cenťáky ani nevidno tak načo sa jedovať Ale ty ak máš 17 ešte čo to asi vyrastieš . Toto sú starosti že 2,3 cenťáky ;-)

Slawo

Dobrý deň mám 20 rokou moja výška je 145cm.
Každý sa stim trápim ako zvýšiť svoju vysku no sa mi žiaľ nedarí . Moste mi prosím vás stim poradiť?

Kewin323

Dobrý deň mám 16 rokov meriam 164cm a mám z toho depresie. Každým dňom sa stravujem zdravšie, chodím skoro spať, natahujem sa a od 13-rokoch posilňujem a vešam sa na tyč, viem že som urobil veľkú hlúposť že som začal posilňovať ale šikanovali ma najsôr kvôli mojej váhe a teraz má šikanujú kvôli výške. Veľmi sa snažím podrásť aspoň 10cm ale ešte sa mi nepodarilo podrásť ani 1cm. Privádza má to do hrobu pretože to nieje fér .Som vyšší od svojich rodičov a oni my stále hovoria že už viac nepodrastiem neviem či sa mám ďalej snažiť ale asi sa už vzdám ale prosím ak máte niekto nejaké metódy prosím napíšte mi veľmi sa kvôli tomu trápim . Ďakujem

Kewin323

Dobrý deň mám 16 rokov meriam 164cm a mám z toho depresie. Každým dňom sa stravujem zdravšie, chodím skoro spať, natahujem sa a od 13-rokoch posilňujem a vešam sa na tyč, viem že som urobil veľkú hlúposť že som začal posilňovať ale šikanovali ma najsôr kvôli mojej váhe a teraz má šikanujú kvôli výške. Veľmi sa snažím podrásť aspoň 10cm ale ešte sa mi nepodarilo podrásť ani 1cm. Privádza má to do hrobu pretože to nieje fér .Som vyšší od svojich rodičov a oni my stále hovoria že už viac nepodrastiem neviem či sa mám ďalej snažiť ale asi sa už vzdám ale prosím ak máte niekto nejaké metódy prosím napíšte mi veľmi sa kvôli tomu trápim . Ďakujem

Majkrakova

Natala, áno, do 20-tky až 25-tky to môžeš ešte nejako riešiť, napr. spánkom sa najlepšie uvoľňuje rastový hormón, veľa spať + veľa jesť = efektívne ovládanie rastu, lebo aj potraviny, ktoré ješ Ti v spánku môžu pomôcť uvoľňovať rastový hormón. Iné spôsoby veľmi neviem poradiť, proste asi len toto by mohlo byť najúčinnejšia metóda. Ale k tým potravinám, hlavne veľa ovocia, ale napr. aj také ryby veľmi dobre pomáhajú dodávať telu vitamíny potrebné na rast, skús napr. filety na obed alebo tuniak, ale ešte aj iné veci ako Omega 3 mastné kyseliny, áno, najčastejšie v rybách, teda rybí tuk s teplým bylinkovým čajom je na dopĺňanie týchto kyselín asi najrýchlejším riešením, lebo toľko rýb až denne nekonzumuješ, ale dačo sa ešte musí nájsť, veď skús si prečítať, ktoré potraviny obsahujú vitamíny a minerály najúčinnejšie pre rast, iné už vážne neviem jednoducho poradiť . . .

Natala

Mám 17 rokov a som strašne malá všetki kamaratki sú odo mna veľké keď idem von som medzi nimi ako dieťa prosím mám ešte šancu rásť Ďakujem za pochopenie

laureeel

mozete mi pomoct? mam 12 a za 20 dni 13 a mam len 147 cm. na matike sme sa merali a bola som najnižšia z triedy a vobec nikto na to nezabudol a chlalani stale do mna ripu ze neviem kto je tu najmensi a tak chcela by som vyrast aspon 3 cm.

Amsta

Whojte mam 14 rokov a mam iba 154cm cca 4 maja m natofky budem mat 13 kamos ma 13 a je natiahnuty ako zirafa ma 170cm cca neviete mi poradit ako vyrast? Prosim dakujem