Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne

Príspevok v téme: Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne
julinka.sun

Dobry den prajem vsetkym, ktori mate problem s akne chcela by som Vas povzbudit v boji a zaroven sem hodit zopar rad, ktore mne pomohli :)
V prvom rade,viem ze je to tolkokrat omielane,ale musite verit,ze si tvaricku vyliecite :) potom ide vsetko lahsie,lebo ked ste optimisti,ulohy zvladate lahsie..
Mne sa osvedcilo zopar veci.. tak napr.:
- praktizujem urinoterapiu, pre nezainteresovanych - liecba vlastnym močom, len mi tu prosim nepiste ziadne fuuj,lebo na toto nedam dopustit. Skuste urinoterapiu, velmi si pomozete (kazdym dnom pozorujem zmeny k lepsiemu)- pupaciky sa vysusia a chrasticky postupne odpadnu,je to ovela rychlejsie ako ked si tvar umyvate nejakou kozmetikou z drogerie abo tak.
- potom som asi na mesiac nejedla ziadne syry - to mi pomohlo tiez :)
- dalej som zacala papat orechy, ktore obsahuju vitamin D a E ktore su dolezite pre liecbu koze :)
- VELMI ale naozaj velmi dolezite je tvar si NECHYTAT,lebo to si len roznesiete a to vlastne robite len sami proti sebe a vsetko liecenie sa predlzi..
ak si neviete pomoct odnaucit sa chytat si tvar,tak si ju natrite nejakym kremom,alebo na miesta si nalepte leukoplast
- dalej pijem zihlavovy caj - precistuje krv
- niekedy,ked nemam moznost si tvar umyt močom,tak pouzivam kozmetiku La roche posay,je velmi kvalitna,ale draha, no co uz
- ked vam uz poostavali fliaciky,tak na tie si nanesiem tenku vrstvicku Calciovej masti a na noc si to tak necham, flaky vam postupne vyblednu.
Tvar mam asi o 90 % cistejsiu,vdaka tomu co som Vam napisala. Ale tych zvysnych 10 %,no neviem, uvazujem nad mikrodermabraziou.. ale bojim sa, ze to budu len zbytocne vyhodene peniaze. Vy, ktori ste to uz absolvovali, mohli by ste sem prosim napisat, ako ste s tym spokojni? dakujem :) btw. mam 16 rokov a akne asi 3 roky, no vsetko sa da prekonat,len treba chciet :)
ak mate otazky,sem s nimi
cmuk. pa :))

adka00

Sade nikto si tu nepletie akne s alergiou.Sissa ma pravdu ,mojmu synovi doktorka zakazala jest orechy ,ked mal problem s pletou.Montujete sa tu do takych veci comu ani nerozumiete!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzic

no nic v zlom ale umyvat si tvar mocom sa mi naozaj zacinas na niekoho podobat:DD a tvojmu okoliu nevadi ze vyuzivas taketo chutne cistiac metody?

sade8

Ty co nemaju akne by sem vobec nemali prispievat - pretoze ty vobec nevedia co to je - a keby mali dlho rokov taketo problemy s pletou tak by mozno vyskusali aj urinoterapiu - topiaci sa aj slamky chyta - tak preco by to nevyskusal - mozem potvrdit ze nieco na tom je pravda ze pomaha - ale zalezi to od viacerych faktorov.
nezalezi to len na strave - lebo poznam ludi, ktori sa nezdravo stravuju - same umele vody, a tazke mastne jedla - ale nemaju ziadne problemy s pletou

sade8

preco by sa orechy jest nemohli????

ved su zdrave, to vobec neovplyvnuje akne!!!!

to si tu niekto myli s alergiou - dost rozdiel.

julinka.sun

bingham,nechapem, naco sem chodis,ked mas tvar cistu,ako si pisala... ja uz mam tvar tiez vyliecenu :)))ako som pisala - o tych 90%

bingham

no to ano....a ako to robis ???...das sa do polohy ako pri kotrmelci...a potom uz len ides.....

to je niiic....a este tie orechy...toto je naopak vyborny navod...ako mat krasne vredy na ksichte.....