Emulips

pusinkalinka

Milá Denz,
ja nie som dílerka, Emulips som začala užívať od 13.1.2010, teda neviem povedať podľa vlastných skúseností či pomáha alebo nie.
Taktiež som sa dočítala veľa pozitívnych ale i negatívnych reakcií na tento produkt.
Niektorých ženám pomohol na pamäť, iné zostali tehotné, iné zasa schudli.
Po tom, ako doužívam tieto kvapky napíšem, čo som na sebe spozorovala.
Paulína

Denz

Ivulinda 29.12. 22:31 5% + -
Ahoj,i já mám Emulips,ale důvody pro které jsem si jej koupila mám stále taky,problémy se zácpou a ani kilo dole,Užívala jsem ho měsíc,pak mě to přestalo bavit,teď ho dobírám,ale nevěřím v žádný výsledek.

ahoj, včera mi došel Emulips, začala jsem ho tedy užívat, ale jak si tak čtu na netu různé příspěvky mám pocit, že Emulips pomáhá zatím jen dealerům a prodejcům...
Je tu někdo nezávislý, kdo má nějaké, at už pozitivní nebo negativní poznatky s užíváním?díky
29.6.2005
www.dama.cz

Tak ako??? :))))

pusinkalinka

ešte k tomu emulipsu, mimo toho, že človek po ňom chudne, tak podporuje imunitu, pomáha proti rakovine, upravuje cholesterol....

pusinkalinka

Ahoj megy,
sú to vlastne kvapky, také mazľavé ako olej v 4 príchutiach citrón,škorica,aniz a natural.Ja užívam škoricu.
Emulips sa užíva 3 krát za deň po 10 kvapiek. Kvapky sú vyrobené z rastlinneho oleja obohateného vitaminom E.Netreba sa obmedzovať v jedle.
Môžu ho užívať tehotné aj dojčiace ženy.
Dozvedela som sa o tom od jednej pani, tá za 3 mesiace 20 kg.
Dúfam, že som pomohla
Paulína

megy0071

Ahojte.Vysvetli mi niekto čo je Emulips??
Je to dáky prípravok na chudnutie??
Nepočula som o tom a zaujalo ma to.
Ďakujem.

pusinkalinka

matulka33
hmm, to je super. ja som si ho teraz objednala, dúfam, že zaberie aj mne.
Pri užívaní emulipsu držíš aj nejakú špeciálnu diétu alebo sa v niečom obmedzuješ?
ďakujem

matulka33

Ja akurat uzivam emulips 2 mesiac a uz mam dole 14kg.Nic lepsie som este nemala a to som uz mala skoro vsetko a nic mi predtym nepomohlo.

lalija

ja som používala emulips 3* denne je to výborný bylinný produkt ,je to na trávenie ,ked máš problémi stačí si dat lyžičku ,ochranuje telo aj pred volnými radikálmi,ochranuje imunitu