Emulips

petaa

Daju sa kupit kvapky Emulips v lekarni? Ja som ich tam este nevidela.jedna flasticka je na 3 mesiace?Dakujem za odpoved.

jaeny

Ahojte,ja som užívala kvapky mesiac,na toĺko mi jedno balenie vyšlo,/veď,keď ich beriete 10kvapiek 3krát denne/,schudla som zatial 4kg ale hlavne po nich dobre spím a nemám problémy so zažívaním,teraz som si objednala daľšie,uvidím či pôjde váha ešte dolu,ozvem sa

ŽAŽULKA

Emulips nie je nachudnutie,je to doplnok stravy,určený pre zlepšenie trávenia.ukludnuje trávenie je to prevencia proti vzniku žlčníkových kamenou.pri pravidelnom užívaní pomáha zvýšit prirodzenú imunitu,a priaznivo posobí na nervovú sústavu.pozrite si stránku www.okg-family.cz PRI UŽÍVANÍV KOMBINÁCII Svlákninou pomáha upravovat telesnú váhu,snižuje riziko vzniku chorob srdca a ciev

megy0071

Ahoj Pusinkalinka.
Škoda,že si to ešte len teraz začala brat,rada by som počula úprimné a samozrejme pozitívne výsledky.Začala som cvičiť,jem 5-6x za deň malé porcie,prvé výsledky sa už dostavili..za 10 dní 2,5kg,len potrebovala by som viac,ideme na ples,ale to dám ešte dovtedy zo dve kg dole.No nevadí,na tento rok som si dala záväzok schudnúť viac,tak mám čo robiť:-)) a nerada by som doplatila na jojo efekt.
Držím ti palce,nech to má žiadaný efekt.

pusinkalinka

Milá Megy,
neviem či ti poradiť áno alebo nie.
Naozaj sa názory rozdvojujú, ja však tomu verím.
Ak by som ti mohla poradiť, počkaj mesiac, ja ti poviem ako to na mňa zaberá a potom by som ti dala kontakt na pani, u ktorej som si to objednala.
Cena fľaštičky je 15,31€ - jedno balenie by malo vydržať cca 3 mesiace.
Tá pani, ktorá schudla 20 kg využívala až 3 fľašky kvapiek - t.j. asi 9 mesiacov, možno naozaj tomu treba čas.
Samozrejme rozhodnutie je na tebe.
Paulína

megy0071

pusikalinka ďakujem za odpoveď.
Tak ako baby,oplatí sa to brat??Kde sa to dá kúpiť a koľko stojí??
Ako väčšina aj ja potrebujem schudnúť a ak by mi to pomohlo pri racionálnejšej strave a cvičení,tak by to nebolo zlé.:-)))

ŽAŽULKA

ahoj mne emulips pomohol,ale pribrala som pri užívaní 10 kg a teraz sa ho bojím brat ale že po čase sa to zlepší ale neviem