Emulips

LukiPukiBoy

ja strasne nerad nicim niekomu iluzie, na druhej strane rad zachranim vase peniaze od toho, aby ste ich vyhodila zbytocne.. precitajte si tuto objektivnu recenziu a pouvazujte, ci sa vam taku hlupost ako emulips oplati nakupovat... www.slimming.cz

emulips forte

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

Anka1133

Perfektné výsledky s užívaním EMULIPS forte v priebehu 1 roka som schudla 22 kilogramov. Prípravok je naozaj kvalitný a veľmi oceňujem jednoduché užívanie čiže dostupný pre každého. Najlepšie na tom je, že sa užíva 10 kvapiek počas jedla 3 krát denne. Odporúčam. Anna z Bratislavy. Môj email- anka1133@azet.sk

Anka1133

Perfektné výsledky s užívaním EMULIPS forte v priebehu 1 roka som schudla 22 kilogramov. Prípravok je naozaj kvalitný a veľmi oceňujem jednoduché užívanie čiže dostupný pre každého. Najlepšie na tom je, že sa užíva 10 kvapiek počas jedla 3 krát denne. Odporúčam. Anna z Bratislavy.

JankaZkosic

Mám vynikajúce skúsenosti s emulips forte okrem toho, že sa mi zlepšil zdravotný stav som znížila váhu bez námahy. Prvé výsledky a dobré pocity som mala hneď po prvých dňoch užívania. Prípravky som doporučila aj svojej rodine a všetci boli nadmieru spokojní. Odporúčam. Janka z Košíc

danov

Jedného času som robil dílera firmy OKG, teda môžete mi veriť, že tieto produkty dobre poznám aj z vlastného používania. Výrobca sa s tým nechváli, ale časom som zistil, že tieto produkty majú homeopatické účinky. To znamená, že vlastne nemajú žiadne liečitelské účinky, ale vyvolajú spojenie - ako to hovoria alternatívní liečitelia - s vesmírnou energiou, čo sú vlastne démonistické sili. Oni dokážu ľudí vyliečiť, ale aj zabiť bez toho, žeby naše súdy mohli niekoho zato potrestať. Preto niektorým ľuďom vyliečia aj vôbec neliečiteľné choroby, a druhým nevyliečia nič. Keď niekto prijíma takúto pomoc a nestará sa o to, odkiaľ dostane úlavu zo svojich problémov, taký človek skutočne môže cítiť, že sa vyliečil, schudol a podobne. Človek, ktorý pomoc očakáva skôr od Boha stvoriteľa, ako od démonov, ten sa pomoci z Emolipsu určite nedočká. Emulips, Alfa, Omega a ostatné produkty majú síce rastlinné zloženie, ale ich účinok je pochybný. Jedine, čo som zistil, to je účinok OK Gelu, ktorý je dobrý svojim účinkom na rany, aj pre Boha veriacich. Samozrejme pripisujú sa mu aj iné účinky, ale tie sú závislé na tom, čo som pred chvíľou opisoval.

noxsimoon

ja emulips uzivam momentalne,jem vela celozrneho peciva,vela pijem cvicim sem tam a mam za mesiac 4kg dole.dufam,ze to pojde aj dalej takto.HLAVNE je, ze uz nemavam nafuknute brucho,vyprazdnujem sa normalne,pravidelne.Je mi lepsie.