Cysta v mozgu

Príspevok v téme: Cysta v mozgu
Janulka17

Dobrý deň, na magnetickej rezonancii mi našli koloidnú cystu v mozgu o priemere 1 cm. Vie mi niekto poradiť, či je to vážne? Hľadám si dobrého neurológa, takže hádam sa to čoskoro vysvetlí, magnetickú rezonanziu mi robili len po známosti. Mám silné bolesti hlavy takmer denne. Vopred ďakujem za odpovede

Gima

„Tvoje myšlienky sa stávajú tvojimi slovami, tvoje slová sa stávajú tvojimi činmi, tvoje činy sa stávajú tvojimi zvykmi, tvoje zvyky sa stávajú tvojimi hodnotami a tvoje hodnoty sa stávajú tvojim osudom.“

Každú minútu vyslovujete slová, ktoré vyjadrujú vašu náladu, pocity, myšlienky a možno si ani neuvedomujete si ich silu. Vedia ovplyvniť váš osobný, ale aj okolitý svet. Vďaka tomu sa môžu stať silným nástrojom na dosiahnutie úspechu a na žitie silného úspešného života. Pomôžu vám povzniesť každé úsilie, vzťah, bežný deň alebo zážitok na nový level. Uvedomte si hodnoty svojho života aj vďaka týmto inšpirujúcim citátom :

1. „Najdôležitejší deň v tvojom živote je deň, kedy sa rozhodneš, že si sám pre seba dosť dobrý. V ten deň sa oslobodíš.“ (Brittany Josephina, životná koučka)

2. „Tie najdôležitejšie veci v živote nie sú veci...“ (Neznámy autor)

3. „Konajte tak, akoby zlyhanie bolo nemožné..." (Dorothea Brande, spisovateľka)

4. „Keď sa pozeráte na to, čo v živote máte, vždy budete mať viac. Ak sa pozeráte v živote na to, čo nemáte, nikdy nebudete mať dosť." (Oprah Winfrey, moderátorka)

5. „Ak uveríš vo víťazstvo, aj víťazstvo uverí v teba. Riskuj všetko, chop sa príležitosti a odmietni všetko, čo ti ponúka svet pohodlia." (Paulo Coelho, spisovateľ)

6. „Vážte si sami seba natoľko, aby ste povedali : "zaslúžim si šťastie"...a odídte od ľudí, ktorí vám v tom bránia. " (Jerico Silvers, poet)

7. „Dnes zatváram dvere od svojej minulosti, otváram dvere k mojej budúcnosti, zhlboka sa nadýchnem a vykročím za novým životom. (Neznámy autor)

8. „Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ (Tony Robbins, podnikateľ a filantrop)

9. „Pamätaj, že úspech je odmena za drinu.“ (Sofokles, antický filozof)

10. „Nikdy nenarazíte na prekážku či výzvu, pokiaľ nemáte schopnosť prekonať ju. Nikdy. (Rhonda Byrne, spisovateľka)

Je ideálne, ak si motivačné slová či citáty prečítate každý deň, hneď ako vstanete alebo pri príprave rannej kávy. Navodíte si tak už zrána pozitívne myslenie, ktoré pretrvá celý deň, pretože hocaká karmická myšlienka (či už pozitívna alebo negatívna) sa naplní skutkom.

ema16

Ahojte,na MR mi našli arachnoidálnu cystu v priemere 16 mm. Cystu mi našli na MR vyšetrení, nakoľko som mala epi záchvat, ktorý bol len 1x a už sa neopakoval. No aj napriek tomu mi lekárka predpísala lieky na epilepsiu - MEDOTRIGIN.

Ubezpečila ma, že sa nemusím ničoho obávať. Ževraj sú ľudia, ktorí ani netušia, že ju majú, a žijú s ňou do konca svojho života. Chcela by som sa preto opýtať, či je možné aby z cysty vznikol nádor. Vopred veľmi pekne ďakujem za všetky odpovede.

marcelirv

Dobrý deň môjmu synovi tiež zistili cystu na zadnej časti hlavičky je to 12r.chlapec ale teraz je problém v tom že na telesnej nemôže cvičiť a zo 6r. chodia na plavecky on može chodiť či nie?

pitt cox

zdravim ja som mal tiez cistu na mozgu aj maly nadoryk zvani swanom......cista na mozgu je nebespecna lebo moze dojst k prasknutiu....bude lepsie ak cim skor najdete neurochirurga.....ja som uz 4 mesiace po operacii zatial som v pohode....ak vam mozem poradit mna operoval v cechach.. Profesor benes je to najlepsii specialicta a operator v europe co sa tyka neurochirurgie.....vojenska nemocnica v prahe tam ho najdete....aj priamo na ich stranke......vela stastia vam prajem a hlavne vela zdravia

Peter84

Pozrite si pribeh 11 rocneho chlapca s nadorom v mozgu, ktoreho rodicom sa ho podarilo vyliecit za pomoci alternativnej terapie...

-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.