Cysta v mozgu

Príspevok v téme: Cysta v mozgu
Janulka17

Dobrý deň, na magnetickej rezonancii mi našli koloidnú cystu v mozgu o priemere 1 cm. Vie mi niekto poradiť, či je to vážne? Hľadám si dobrého neurológa, takže hádam sa to čoskoro vysvetlí, magnetickú rezonanziu mi robili len po známosti. Mám silné bolesti hlavy takmer denne. Vopred ďakujem za odpovede

krivápicsa

ja mám tiež cystu a libido nemám už 5rokov onedhlo začne 6ty rok, som velmi pribrala, pritom som necitila sytost ani to čo zjem,strašne zúfalý pocit.

to neznamená nič dobre ja až takú velku cystu nemám, treba to sledovat každý štvrtroka chodit na MR čI TI TO NERASTIE A NETLAčI NA DOLEžITé čASTI V MOZGU.

jednu pani operovali a má trvalé následky, jej poškodili ničeo, inu poznám tiež a jej to super dopadlo žial ešte 10 rokov

peter306

ja tom ouž 7 rokov ale od kedy sa na to prišlo tak som nebol stim nikde sice je pravda že ma dost často bolieva hlava tak asi 5 dni do tiždna ale nejak nechcem ist stym bolo my povedane že to nerastie tak to neriešim už vobec a doktori no uplne nič nezajem dalši tuctovi ktori to ma treba sa len zmierit stym alebo zabudnuť a žiť pokial sa da

Murkkk.o

Zdravím, ja som mal pred 2 rokmi bitku, dostal som ranu do spánku. Nevedel som asi týždeň otvoriť poriadne ústa. Dodnes tam mám malú priehlbinu, na ktorú keď zatlačím, tak to bolí ... Môže ísť o vznik cysty pri údere, alebo je to len ohnutá lebka, alebo svaly?

escada1

dobri den
chcela bisom sa spitat ci cysta moze vivolavat bolesti hlavy a caste mirgeni pred dvoma rokmi mi zistili cystu a castejsie mavam migreni ked sa spitam neurologa tak mi neotpoveda poradtemi prosim

Duvelina

veru,nie je cysta ako cysta...ja s cystou zijem 5rokov,dnes som bola po tolkych rokoch na kontrole,moja chyba,ze som sla po takom dlhom case.neurologicka chcela,aby som sla na konzultaciu s neurochirurgom,predtavila som si otvorenu lebku a viac som na kontrolu nesla.co ma prinutilo ist?nenormalna strata pamati.neurologicka povedala,ze to treba sledovat a hned ma aj objednali na MG.som zvedava co moja cysta robila cely cas.ked mi ju zistili bola velka 14x16x12mm.tak,uz len cakat 2mesiace,tolko je na MG cakacia doba.

ucim sa

niki2008 skus si prehmamtat nejaku zensku lebku, ci to tam nemaju vsetky zeny. neviem sice, kde mas ten hrbol, ale nie je to protuberantia occipitalis externa a tu maju zeny vyraznejsiu