Ako pribrat?

ňikča253

Mam presne ten isty problem. V 14tich mi zistili helicobactera chvalabohu uz je prec ale chuduckou som stale ostala. Teraz mam 24 a pri vyske 169 cm iba 48 kg. V 20 rokoch mi zistili problem so stitnou zlazou. Uz lieky neberiem zlaza je v norme no pred pol rokom som schudla az na 43 kg. . dovod? Stres.. Lekari mi nic nezistili problem bol v strese a nervozite.. Ked som bola nahnevana smutna aj dva dni som nic nejedla.. Potom vsetko naraz. Ani nutri drinky mi nepomohli. Teraz pomaly priperam chcem mat aspon 53 kg :) papam vela bielkovin mam dostatok pohybu a HLAVNE NESTRESUJEM A NEROZCULUJEM SA! Ved sme tu iba raz ;)

por.Michal

Dobrý deň, ak máte problém s nízkou váhou, treba ihneď začať s liečbou, pretože podváha je velmi nebezpečná.
V prvom rade by ste mali vyhľadať odborníka v špecializácii- gastroenterológ. dietológ.
Na nabranie hmotnosti je dôležitá strava, pravidelná, mozete pit aj výž. doplnok- nutridrink, je na predpis, moze vam ho predpisat kazdy lekar.

Pán

jete málo :) mozno toho spapas dost a citis sa byt plna , no je rozdiel ked naplnis brucho zeleninou a mäsom

zacni si pocitat kalorie , zisti si co kolko ma kalorii , su nato tabulky a tak isto kazda potravina by to mala mat na obale , pridavam kalkulacku s pribratim a chudnutim , zadas tam vek vahu vysku a dole ti to vypisuje kolko kalorii musis prijat aby si pribrala tolko a tolko za tyzden , je to jednoduche , len treba dodrziavat system stravy , s cim ma 90% ludi problém

www.superko.cz

1anjelsmrti

Dobry den meriam 150cm a važim 33,6kil chodim ortopedickou pomockou takže ta pomocka može mat 2 kila a bez tej pomocky važim 31,1 jem vela a namiesto priberania vlastne chudnem podla BMI by som mala važit 45 kil a kde naberiem 14 kil? aj ked priznam sa niekedy neranajkujem len kavu ale sa snažim jest často za cely den aj vnoci jem vyzeram ako anorektička čo naozaj nie som dakujem za odpoved na neake inekcie chodim nechcem. Eva

Bla

Nejde o to že jete veľa, ide o to ako to jete... treba spomaliť metabolizmus a to sa dá dosiahnuť tak že nebudete jesť X krát denne ale dajme tomu maximálne 3 a vždy sa tak nacháliť, fakt že už aj keď nevládzete aj tak sa prekonajte a jedzte ďalej. (samozrejme tak aby to nešlo nas5) :D

asfsadsa

Ak chcete pribrat piste na mail poradim vam koktail ktory si musite kupit. Poviem vam narovinu nieje LACNY. stoji 20 a viac eur no ak ho budete pravidelne uzivat vysledky su zarucene.

nessa25

ja mam ten isty problem...jem jem jem a nic sa nemeni uz asi 5 rokov minimalne...iba ked som v strese, tak este dokazem ajs chudnut kilo :(( ...podla mna treba nabrat na svalovej hmote a to co jeme premenit na svalovu hmotu, a nie tukovu...len neviem co treba presne cvicit...urcite s fitloptou sa da toho vela..len sa mi nechce do toho pustita odhodlat sa

vlas

baby k tomu co je tu pisane pridajte vela orieskov pistacie arasidy stoho sa pribera tak chrumkat pri telke ,,ja uz naberam kilecka aj riti mam dost aj stehienka sa pekne tvaruju no ale este chcem kileciek par naviac