Ako pribrat?

jatyon

zena.centrum.cz

slaninku,
orechy
mak
gastany
chlieb
B vitamin
smotanu, milagama

je dobré jesť potravu s vysokou kalorickou hodnotou:
napr.:
orechy (vlaske aj lieskove)
údený bôčik
bravčové prerastené
bôčiková paštéta
ementál
mascarpone
croissant s čokoládou
lekvárové buchty
šiška
nugeta
mliečna čokoláda
vlnky
vyprážaný sytr (napr hermelín)

v tabulkách maju uvedené potraviny NAJVYSSIU kalorickú hodnotu......

Kuki

Ked som bol krpec, tak som bol kost a koza. Pangamin ani ine vymysli na mne nezabrali. Dokonca ani mesacne liecenie vobec nic neprinieslo. Az neskor, ked som sa zrejme zacal stravovat pravidelne a plnohodnotne som zacal priberat. Najviac priberam, ked zjem na obed polievku aj druhe jedlo. A uplne najviac ked som si dal ku polievke aj 1-2 peciva. :) Teraz mam skoro 90kg a pomali ale iste sa preorientovavam na myslienku ako nepriberat. :)

Evita

Ahoj, z pangaminu sa nemusi priberat zalezi v akych davkach a case sa berie. Ale je fakt, ze po uzivani vitaminu B, lepsie organizmus travi a spracuvava jedlo, takze v podstate ti moze viac zacat chutit jest. Ale nemusi to vzdy zabrat. Ale aj keby to nezabralo hned, nic tym nepokazis, mozes pokracovat v uzivani,lebo pangamin je dobry pre telo - obsahuje laktobacily, upravuje crevnu mikrofloru a tiez je fajn pre dobru mozgovu cinnost.Takze asi tak.

anonym_1580

tiez som prilis chuda.brat mi kupil prasok z ktoreho sa robi napoj.piju ho ty co posiluju aby nahrali na vahe a potom hmotu premenili na svaly pri cviceni.pila som to 3x denne-chuti to ako kakao. a aj som 3 kila pribrala co bol pri mojich 40kg uz pekny rozdiel ale som to prestala z lenivosti pit takze som zase schudla naspat.urcite to zaberie a nemusis ani cvicit.ale lacnejsie je ked robis manualnu pracu pri ktorej vyhladnes.len nesmies byt leniva a naozaj sa najest, necakat kedy sa ti stiahne zaludok.zelam ti vela stastia snat budes uspesnejsia ako ja.