Ako pribrat?

50curtis50

takze dam vam par rad ako pribrat... jezdte pravidelne a ziadne take ze o pol noci ...a ani nie ziadne cukry...na ranajky a veceru jedavat 100g ovsenych vlociek ...cez den by ste mali hlavne kuracie a hovedzie mäso ... dalej by vam nemalo chybat dostatok vela cestovin a zemiakov.... toto setko obsahuje velke mnozstvo sacharidov.. dalej by ste nemali vynehat ovocie a zeleninu... vela vela vela... a hlavne vitamin C ... dalej jedla ktore obsahuju vlakninu\"spominane vlocky\" ktora dobre vplyva na metabolizmus \"premena latok\" ... a nakoniec ... bez jedla by ste nemali zostat viac ako 2-3 hodiny ...lebo vtedy si zacne telo brat energiu zo zasob z tela\"tukov,svalov\"

baby654

potraviny z ktorych sa da dobre pribrat :vela mastnych veci ako: arašidy, chipsy, Snickers a všetky taketo olejove veci, Samozrejme chlieb a tie McDonaldovske vecicky : hamburgery a spol...

elka

Ahojte potrebujem pomoc aj ked viem ze asi nebude pretoze chodim po doktoroch a nic sa nedeje mam 15 rokov a vazim iba 35kg pri vyske 163cm.Neviem co uz mam robit jem tolko kolko len mozem a to je dost vela a nikde sa to neuklada dakujem a ak tak prosim poradte

dominicicenka

AHOJTE PROSIM VAS POMOZTE MI PROSIM SOM DOST CHUDA NIE AZ TAK HROZNE ALE VELMI TUZIM PRIBRAT JEM O POLNOCI SNAZIM SA A AJ TAK TO NEJDE.MAM 14 VYSKU 173 CM A VAHU LEN 46 KG.ASI MAM TAZKE KOSTI.TO ZE MAM 14 ZNACI ZE TO MA BYT NAJKRAJSIE CASY V MOJOM ZIVOTE.ALE NIE JE TOMU TAK CHALANI MA NECHU A LUDIA SA ZO MNA VYZMIEVAJU DOKONCA NAMAM ESTE MENZES A MAM STRASNE MALE KOZY ROSIM AK JE TU NEJAKY ODBORNIK TAK NECH MI POMOZE PROSIM A PROSIM Z CELEHO SRDCA!

eva n.

Prosim vas poradte mi ako mam pribrat.Mam 22 r. a vazim 48 kg.Pre moje povolanie by bolo dobre aby som aspon trochu pribrala.Zacala som cicit a niekde som pocula ze by mi pomoholi bielkoviny ako doplnok k strave.Je to pravda?Dakujem

klaudiak

Keď má niekto nadprodukciu štítnej žlazy, /poznám takú pani/ je od rána do večera najkalorickejšie jedlá a je chutá ako prútik

claudia

jatyon, niekedy mám z teba pociť že závidiš a vieš že závisť je najhoršia choroba, ktorá sa ťažko lieči ?

iva

ja fajn, ze na svete nie som sama....ci cvicim, jen, alebo nejem...nic nepomaha.....ked som nestastna, je to este horsie...nejem nic a potom ....a potom jem do nemoty.niekedy mam pocit, ze som chora, ale ved to prejde........