Gynekológ - je to normálny postup?

java

GREACY - ku gynek. nemusíš ísť. Zrejme u teba ide o zápal močových ciest. Stačí ti zájsť k obvodnej lekárke, ona ti vyšetrí moč a uvidíte čo ďalej. Podľa mňa to máš ten zápal a dá ti antibiotiká. Len choď k lekárke aby si to nemala chronické. Potom napíš ako si dopadla. pá

strachoputka

pred tyzdnom som spala s chlapcom.. A mam velky strach ze som tehotna. Neviete nejake prve priznaky? Alebo ma nemozte nejako upokojit?dakujem

wlocka

ahoj janaaa
ja mam 20r., som panna, meska mi menstruacia, gynekologicka ma vysetrila cez konecnik a podla mna sa s tym da "nieco robit"...mne najprv pichla injekciu na jej vyvolanie...neskor mi predpisala lieky a teraz uzivam antikoncepciu a zatial je vsetko v poriadku (mam ju pravidelne)...
a vôbec mi ani neneznacila, ze sa s tym neda nic robit

greacy

Mám 22 rokov a som stále ešte panna. Mám hnedozltý vytok a pri močeni ma to pali a aj často musim chodit na Wc...u gynekogicky som este nebola ale som objednana ale mam strach že čo mi povie..Pomožte ak viete ahojte

janaaa

mám skoro19,som panna a vždy mi meškajá menštruácia,niekedy dva týždne, niekedy dva mesiace...bola som u gyn.,ale povedal mi že kým nebude pohlavný styk nedá sa s tým nič robiť.vraj vyšetrenie cez konečník je zastarané a nepresné,takže ma nemôže ani vyšetriť.postupoval správne?

jarouš

pre anonym14 : ak máš menej , ako 18 rokov , máš rodičov , ako právnych zástupcov , zodpovedných za tvoje zdravie a konanie . Ver tomu , že doktorka môže im to povedať - a je to aj správne . To nieje o osobnej slobode , o osobných údajoch - to je o niečom celkom inom . Ak budeš mať chorobu , čo ti spôsobí smrť a rodičia nebudú vedieť , mohli by podľa toho ísť do lochu , lebo zanedbali opateru dieťaťa , o ktorého zdravotnom stave nemali právo vedieť.
A čo sa týka antikoncepcie - je to svinstvo ( hoci gynekológovia vravia , aké je to super ) - robím v nemocnici a mám s tým svoje skúsenosti ... a dobré niesu.