Poplatky u zubara

celina

kolko platite? ja som zaplatila za bielu plombu predneho zuba 15eur. platí vobec poisťovnba niečo?? kolko este doplacaju poistovne??vsak to nieje mozne za kusok kazu tolko platit. a ten kto nema na to, tak bude bez zubov...

marishka

chcem sa opytat ci sa plati aj ked si chcem dat len prehliadnut zuby u ineho zubara ako u svojeho?ak ano kolko asi,nieco sa mi na tom mojom nezda...dakujem

aaaaaaaccccc

ja chodim ako aj kazdy normalny k zubarovi ktory nema zmluvu s poistovnou , zaplatite max o 17 € viacej ale kvalita je super nie ti de-bi-li k ktorym chodi este kopec sociek

Ema132

Postoj zubarov k pacientom je rozny..ja som mala zubarku, ktora mi zle zaplombovala zub a kvoli tomu mi ho teraz museli vytrhnut... teraz mam sukromnicku, ktora sice berie vela penazi ale jej pristup je vazne mily a tiez je vidiet, ze si svoju robotu spravi kvalitne...

rela

... Mna okrem osmiciek zuby nikdy neboleli, ale snad nie je normalne, ked ta bolia, ked ti ich opravil. Objednaj sa k nemu na kontrolu.

rela

Jasne, uz to chapem. Len na pacienta sa pri tom vsetkom nejak pozabudlo... Nastastie to uz mam poriesene...Ja nemam problemy so zubami - je to jedna z veci, ktoru mam na sebe rada a s ktorou som spokojna, mam ich pekne tvarovane, biele, 6 malickych bielych plomb na zadnych zuboch a vytrhnute vsetky osmicky, to je vsetko. Ale ide o ten princip u zubarov, kedze si na zuby potrpim. Kolko ti menil tych plomb za tie velke peniaze?

ivanka_83

rela ono ked zubar necha maly kaz narast do velkeho-vies ono je to tak, ze platis za pocet davok na bielu blombu, takze ked mas maly kaz, tak ti staci jedna davka.a ked ti vyvrta dierisko, tak aj tri davky.a hlavne osetrovanie do buducna sa u velkeho kazu dost predrazi...

ivanka_83

ja zijem v cesku.biele blomby si pacient hradi sam.no a za amalganovu som tiez platila.ze vraj to co mi dava je specialna zmes, ktora uz je nadavkovana v kapslickach.ok.len co nechapem je fakt, ze ma dva zuby bolia pri jedeni.je to normalne alebo mi urobil zle zuby.zuby mi opravoval podla rentgenu, takze pochybujem, ze mi nejaky kaz prehliadol.nechala som u neho asi okolo 12tisic ceskych, lebo mi menil stare blomby.

rela

eti28, ja nasim zubarom neverim, mala som vraj dobreho, bola som unho zadarmo na prehliadke a vraj vsetko ok. Vratila som sa spat a isla ku zubarke u nas doma (zahranicie) a nasla mi 5 kazov (na rontgene). Pokial sa nerobi rontgen, zubar nema sancu najst kazy, ktore nie su viditelne volnym okom a na Slovensku to je narodny sport plombovat az kaz ako horu. To si clovek moze doma sam zistit, ci ma kaz, nemusi ist k zubarovi... Odvtedy sa drzim len nasej zubarky, ktora robi preventivky kazdeho pol roka - cistenie zubov dentalnou hygienickou, raz rocne rontgen a prehliadka zubov zubarkou po cisteni.