Čo si myslíte..je to začiatok konca??

Príspevok v téme: Čo si myslíte..je to začiatok konca??
kejka

...čo si myslíte o tom, že so svojím partnerom žijem už 7rokov a on neustále rieši to ako vyzerám. Zo začiatku vzťahu mu na mne nič nevadilo,no od určitej doby mi pravidelne kontroluje aké mám vlasy,ako ich mám upravené,akú mám farbu, aké mám nechty,ako som oblečená, či som pribrala alebo nie. Stále je s mojím výzorom nespokojný. Hoci okolie vždy môj výzor chváli a aj dosť mužov sa zamňou obracia, no on nikdy nie je sničím spokojný. Hovorí, že to robí preto,lebo chce mať veďľa seba partnerku,kt.sa mu nadovšetko páči a nechce sa ,,obzerať" za iními a podvádzať ma..ako to podľa neho ,,iní" robia...
Ide mi to už strašne na nervy, sebavedomie mám tak na ,,bode mrazu", hoci on chce,aby som bola sebavedomá..ale ako??keď mi ho ustavične nahlodáva??? Je mi z toho všetkého nanič..
Čo si o tom myslíte?? Čo ho ktomu vedie?? Je nespokojný vo vzťahu a snaží sa to takto zakrývať?? Čo by som mala robiť, keď komunikácia pravdepodobne nikam nevedie...on si neprizná, že je to problém a nechápe prečo si z toho robím ťažkú hlavu...
ďakujem

barbinka

ahoj: podľa mňa má uhlie nejaký komplex, alebo sa mu niečo stalo v detstve, preto takto reaguje.

uhlie: ty ani netušíš, čo je to ohováranie. To ty len kydáš na každého a ani ho nepoznáš.

uhlie

kejka,

chcel som ti len pomoct. Ak ten tvoj nejako nepotvrdi, ze sa sprava, tak, ako pises, tak ho tu len ohovaras. Navyse na to, aby sme mohli posudit, ci ma pravdu on, alebo ty, by sme museli vidiet aj nejake tvoje fotky (ci sa vies nalicit, alebo nie) a tie si sem nedala. Dievcata chcu vediet, ci sa pacia svojim partnerom, alebo nie a preto sem na forum stale vypisuju. Ked ti to ten tvoj povie rovno a pravdivo, tak ti to vadi. Nehnevaj sa, ale jedine vysvetlenie pre tvoje spravanie je podla mna len take, ze ho ohovaras a nie si pre neho pritazliva. Podla mna si ho vobec nevazis a si si nim prilis ista. Vobec by som sa nedivil, keby ta kvoli tymto tvojim vlastnostiam nechal. Ved dievcat chodi po svete vela.

kafe

Kejka, hlavu hore a čítaj. Keď komunikácia nikam nevedie a on si neprizná, že ťa deptá a ničí svojim správaním, začni sa správať tak ako on.
-- Umyl si si ruky po záchode? A zadok si si vyutieral dočista? Niekedy ťa skontrolujem.. vieš aká by to bola hanba, keby si chodil so špinavým zadkom? No to by som neprežila!! A ty predsa nechceš aby som ťa podviedla kvôli tomu, že si špinavec.. ------
Držím palce dievča, nedaj sa a ohraď sa voči jeho správaniu.

ahoj123

uhlie
ja si myslim ze ty si robis srandu,lebo neverim ze normalny clovek moze takto uvazovat....ved ty v kazdej teme takuto blbost napises.....aj keby zena napisala ze muz ju dobil a detom zlomil ruky,ty napises ze: joj ty si ho nevazis a ani tvoje deti,urcite ste sa spriahli proti nemu atd....brutaáál

millli

Mat ten rozum co mam teraz aj vtedy, asi by som sa zachovala inak. A mozno nie, lebo laska je laska.
Pre alka13, vidis a ja som si to vycitala a hladala sposob ako zachranit vutah a nic z toho, vsetko sa rozpadlo, akurat, ze my sme spolu len chodili.
Pre uhlie, ty urcite nemyslis vazne, co sem pises.

alka13

Suhlasim s millli. Moj exmanzel robil to iste, potom sa po par mesiacoch zbalil a odisiel... az neskor som sa dozvedela, ze za inou...