Čo si myslíte..je to začiatok konca??

Príspevok v téme: Čo si myslíte..je to začiatok konca??
kejka

...čo si myslíte o tom, že so svojím partnerom žijem už 7rokov a on neustále rieši to ako vyzerám. Zo začiatku vzťahu mu na mne nič nevadilo,no od určitej doby mi pravidelne kontroluje aké mám vlasy,ako ich mám upravené,akú mám farbu, aké mám nechty,ako som oblečená, či som pribrala alebo nie. Stále je s mojím výzorom nespokojný. Hoci okolie vždy môj výzor chváli a aj dosť mužov sa zamňou obracia, no on nikdy nie je sničím spokojný. Hovorí, že to robí preto,lebo chce mať veďľa seba partnerku,kt.sa mu nadovšetko páči a nechce sa ,,obzerať" za iními a podvádzať ma..ako to podľa neho ,,iní" robia...
Ide mi to už strašne na nervy, sebavedomie mám tak na ,,bode mrazu", hoci on chce,aby som bola sebavedomá..ale ako??keď mi ho ustavične nahlodáva??? Je mi z toho všetkého nanič..
Čo si o tom myslíte?? Čo ho ktomu vedie?? Je nespokojný vo vzťahu a snaží sa to takto zakrývať?? Čo by som mala robiť, keď komunikácia pravdepodobne nikam nevedie...on si neprizná, že je to problém a nechápe prečo si z toho robím ťažkú hlavu...
ďakujem

[zruseny1]

no tvoj fesak je podivny pripad... on nechce mat po svojom boku dokonalu zenu, ale dokonaly doplnok, ktorym by sa on predviedol pred ostatnymi..
vyzaduje od teba dokonalost? a preco? aby sam zamaskoval svoje chyby a nedostatky? ja by som mu na tvojom mieste nieco uz na to razne povedala, napriklad ho vyprovokuj recami ze tvojim kolegom, spoluziakom, kamaratom sa pacis stale za kazdych okolnosti..nech mu to vrta v hlave... ale ak ti ma tieto naprieky robit aj o par rokov, ked clovek bude starnut, pribudnu vrasky, kilecka, co je vlastne prirodzene, tak to uz len bude gol.. ja by som mu to urcite netrpela

barbinka

uhlie ty si ten posledný, kto sa tu snaží niekomu pomôcť...ale v podstate je mi ťa ľúto, aj ty si človek.

uhlie

Ja sa len snazim dobre poradit. Ak nepoznam ani ju, ani jeho, tak ho predsa nebudem ohovarat a tvrdit, ze je zly. To moze urobit len deb.l/deb.lka. A je ich tu neurekom.

ahoj123

barbinka
dobre si to napísala,presne aj mna napadlo potom ze ma asi komplex nejaky alebo co,lebo tie jeho nazory aj v inych temach su fakt ze divné....

anjelik9

no keby mi hento povie tak si myslim že ma nelubi ale je so mnou len preto aby sa mohol predvadzat že ma peknu babu a preto do mna rype aby som neklesla v jeho hodnotovom rebríčku =/ ked ju miluješ nie je čo riešiť nepoznáš? ty ho tiež za všetko nebuzeruješ a určite s ním nie si len preto ako vyzera ale on sa tak začína spravať

anjelik9

no keby mi hento povie tak si myslim že ma nelubi ale je so mnou len preto aby sa mohol predvadzat že ma peknu babu a preto do mna rype aby som neklesla v jeho hodnotovom rebríčku =/ ked ju miluješ nie je čo riešiť nepoznáš? ty ho tiež za všetko nebuzeruješ a určite s ním nie si len preto ako vyzera ale on sa tak začína spravať

uhlie

nenalicena,

mas pravdu, mne sa nemky pacia viac, ako slovenky a to aj ked su v teplakoch. Vobec ma nepoznas, ale osocujes ma tu.

NENALICENA:)

UHLIE - podla mna, ty robis presne toto isté svojej partnerke a uplne si sa v tomto príspevku nasiel... a mozno si aj konkretne ten chlap, o ktorom sa tu pise od zaciatku.... nakopat takých do prdele a poslať ich na rok medzi angličanky tlste, neupravene, mastné alebo neupravene nemky ! potom by vam boli doma zeny v teplakoch a tričku tie najerotickejsie objekty!

a tam ten prispevok o tom umyti ruk po WC a utretí zadku..... 1000 bodov!!! :)

skoda, alebo naštastie, že to nemam kde pouzit :) moj partner by si to totiz nezasluzil... narozdiel od osoby pod nickom UHLIE :)

pekný den vsetkym ženám bez rozdielu a všetkým skvelým mužom.... :)