OD NOVEHO ROKA ...

LILIII

zuzic ja to mam asi zakodovane u mna je to cosi ako legia vies! a ci som pekna alebo skareda neviem no chcem sa len citit OK asi to mam trochu ..........

lovec
ty dabel!!!!!!!

datelinka

ja mam predsavzatie, ktore sa netyka chudnutia a to je prvy dovod, preco ho sem nepisem. druhym dovodom je, ze na to, aby som si stanovila nejaku metu, nepotrebujem prelom rokov. ono to vlastne ani nie je prelom, dni idu pekne za sebou, jeden za druhym, plynulo, len medzi decembrom a januarom je to o nieco hlucnejsie.

soffa

mala som kolegynu ktora si riedila aj tu instantnu polievku do salky,aby nepribrala.to tiez nie je dobre.sa som si uz aj zvykla,len tie narazky ma hnevaju...

soffa

zavist?a aka?ked sa vyzleciem do plaviek aj slnko zajde,alebo ked ma priatel chyti tak mi popocita vsetky rebra....ale inak fajn

lovec

tessy to si chodím poň až na mliečnu farmu- osobne- aj pri tom chudnem, taká prechádzka zdravotná...., ale odbočil som, nie je tá krava luxusná, len je Ti vyberavá- tá nedá do pusy hocijakú zelinu :))))

zuzic

lilli poznam zenu ktora robila vsetko preto aby schudla ale nie aby bola pekna ale kvoli zdraviu. od lekara mala predpisanu dietu, presne ju dodrzovala, snazila sa ale nic...vzdy jej len povedal ze keby sa dodrzala dietu co jej dal tak by to bolo...ona sa velmi snazila a nikdy neschudla ani gram. cim to je?

LILIII

lovec
citas co avril302 pise ,tak ty mas ake predsavzate?

a to jake mlieko pijes -anab... no to je drahe to mas pravdu

zuzic

soffa zaujimave presne takyto je moj brat:) a ja zas opacne jem priserne malo nemozem do seba nic dostat a aj tak som nikdy nebola stihla a vyzera ze ani nebudem:) ale som ako tak spokojna nie som zas ani tucna:) ale niekedy mu zavidim ako sa preziera, vyje celu chladnicku a ja do seba nedostanem ani svoju porciu...