blba sexzoznamka

daivane

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

amanda212

Mne sa stalo to iste, s priatelom som uz 6 rokov ale po 3 rokoch som zistila ze ma sexzoznamku na amateri.sk a dohadoval sa tam s nejakou na byt ale potom povedal ze tam nebol...ver never hej a dost mi to ublizilo bo aj pradlo si davam aby som ho potesila aj neviem co a j povedal ze sex so mnou je naj bud je to totalny klamar alebo ja som cista naivka opat sme sa dali dokopy a teraz sme spolu 6 rokov ale opat som prisla na to ze ma dalsiu zoznamku badoo a to ked som mu povedala tak povedal ze sa neprihlasi bo sa boji ze mu to vratim a odisiel po 3 dnoch sa prihlasil a mal tam vela zien s ktorymi si pisal ale to uz bolo jedno ani neviem ci mi niekto na toto odpise ale bola by som rada aj ked to bude ze som totalna krava, sme spolu ale chcem sa od neho odstahovat a myslim ze chyba je v tom ze nikomu inemu somm nedavala sancu, byvame stale spolu ale viem ze ked tam nie je dovera nema to vyznam, najhorsie je to ze ho lubim ale nemozem byt s nim bo viem ze takto byt nemalo....

titus

mamuska: zjavne si hlada aj niekoho ineho... ty mu v niecom asi vyhovujes kedze ste stale spolu... mozno i vo vsetkom a on len potrebuje viac vzrusenia a zmenu :) proste ma chut aj na nieco ine :) to je u muzov celkom bezne...

lost

A ze dovera :D

no iste :D

to uz budem radsej doverovat vcelam ked budem na strome potrety medom, ako dnesnym "cool" a "in" ludom :P

celkom sa mi paci ze ludia o tom pisu, aspon som si uvedomil, ze neprichadza o vela, ked som single B-)

nnnn

asi by si ho mala nechat, vem lahko sa to hovori, tazsie spravi.. ja som casto chodievala na sex zoznamku, len tak, ze co mi kto napise a podobne, a vacsinou tam boli zadany chlapi. kazdeho som sa spytala, preco hlada sex ked je zadany, a kazdy hovoril to iste: priatelka je super, lubim ju ale nerobi toto, nerobi tamto, chcem zmenu a ine reci. nikdy som sa sice odtial s nikym nestretla, ale viem ze kazdy jeden bol pripraveny na to sa stretnut.

lost

ppalo

Teraz si predstav, ze by tvoja priatelka povedala, "ten moj ho ma ale maleho, tak skusim to s vacsim"...

Ako by si sa asi citil? :D

Vies, ono to co si povedal, je cisto z egoistickeho hladiska aj OK, ale je to celkom divne.

Naco mas potom priatelku? Na to aby ta doplnala dusevne a potom budes mat prostitutky na to aby si si uzil. Hm..

Ako vzdy hovorim, jedinca co ovladaju hormony je mi luto, lebo nezije ale je otrokom tych hormonov.. Iste, zmenit sa to da, velmi jednoducho, preco nie?

Z casti ti zavidim, jedine co v zivote potrebujes (podla toho co si napisal) je sex.. Musi byt ten najkrajsi zivot, hned po "idem-na-pivo-kazdu-sobotu-s-tym-istym-kamosom-s-tou-istou-temou-vzdy-a-vzdy-a-stale-je-to-zaujimave"-styl zivota..
Nepotrebujes ziadny komplexny cit (alebo cokolvek), naplna ta len fyzicke utesenie, je to extremne super zivot. Bohuzial, na to treba mat DNA..

Bol by som zvedavy, na co myslia ludia co nepodvadzaju, len si nahradzuju sexualnu absenciu s niekym inym..

Mozno je to nejaka nova doba.. Pohodlna, lahostajna, carpe diem.

_____
A co takto si sadnut a porozpravat sa o probleme s nou? Skusal si ?