blba sexzoznamka

AdamKrt

ppalo:

a preco si nespokojny s partnerkou ? Tak na tom pracuj. Ty si ospravedlnujes, ze ju podvedies ? Jednak jej ublizujes, co clovek co miluje, neurobi milovanej osobe a taktiez ju ohrozujes - jej zdravie i zivot. Vselico sa da chytit. Ako ona k tomu pride ?

Pracuj na vztahu, pracuj na sexe, ak si s nim nespokojny, ale robte to spolu, rozpravajte sa o tom... Ty chces iba chrapunsky vyuzivat situaciu. Spravas sa k nej ako k nejakej veci, ako spotrebitel.

ppalo

Ja tam tiez chodim, je to z psychyckeho hladiska super, aspon si pisat a dufat ze ma postretne stastie, ked som doma so svojou milou nespokojny, mozno to nechce tak casto ako ja, mozno si predstavujem sexualny zivot trochu odlisne ako ona, mozno nieco odmieta. Ale nejde o neveru , ja ju stale mam rad a nevimenil by som ju za ziadnu inu, je to len z toho sexualneho hladiska, neviem to vyvetlit presne, ale hormony s nami chlapmi zametaju jedna radost.

slivkaxxx

no ja si myslim ze je zdravi chlap co je podstatne
no za dalsie v sexualnom vztahu Vam to neklape a z toho dvovodu si hlada sexualne potesenie ale na urovni psychiky ktore ma tiez svoje caro
pravdu povediac mala by si sa zacat o neho viac starat po dalsie navstivit sexchop a kupit si eroticke pradlo spravit prijemnu atmosferu a pekne si ho vychutnat
odporucam rozne kremiky fest prijemna vec
inac riskujes ze najde niekoho kto sa vie snim pohrat a stratis ho

Ojojooooj

Snazim sa vzit do koze tvojho chlapa ...

mam frajerku s ktorou my klape sex a ktoru milujem lenze chodim na sexzoznamku a vypisujem si s nadrzanymi babami/uchylmi

... no akosi my nejde toto pochopit, nema to vobec logiku ! ... hmm, mozno ale mu vadi ta zaveznost. Niektory chlapy aj napriek tomu ze dokazu milovat, maju radi aj volnost. Zalezi aj na tom aky bol tvoj frajer predtam nez ste sa dali do kopy ?

mamuska

choco milka...nemyslim ze nam nieco chybalo, co sa sexu tyka...ten bol uplne v poriadku...zazili sme v tomto smere viac ako za cely zivot...bojim sa ze clovek ktoreho som milovala je klamar a suknickar...asi nema zmysel nieco riesit...