sex-gynekolog

aadkowhite

prosim moja partnerka mala menzes ako vzdy a po 4dnoch ked jej skoncili sme mali pohl.styk tak zacala krvacat ale iba chvilu a potom uz nic.Co to moze byt?

mojko

Stesy mozu byt vela pricin ze nemozes dosiahnut vrchol.Ak ti na tom zalezi zajdi k svojmu lekarovy.On urcite spolu s tebou na to pride.A nejde o pocet kolkych si mala ale co pri tom citis a tak...

marianne

to:beba. ako nic proti ale pockat zo sexom do 20? preco to vsetci udavate na nejaky urcity cas..myslim ze kazdy by mal zacat zo sexom vtedy ked sa na to citi..u kazdeho je to individualne.. a aj ta antikoncepcia..ma 16? no a co.. su tu aj nizkohormonalne tabletky...urcite aj antikoncepcia ma svoje pre a proti..ale to predasa vsetko A urcite je lepsie brat HAK ako ostat tehotna..to je moj nazor.. sto ludi sto chuti...pa

cvnkdjfn

ku gynekológovi či gynekologičke možeš ísť hocikedy bez toho, aby to rodičia vedeli. Je len na ňom, či ti antikoncepciu predpíše alebo nie. A potom, ak ti ju predpíše, je len na tebe, či to povieš rodičom sama alebo na to časom prídu. To isté sa stalo aj mne. Držím palce!

klaudiak

v 18 rokoch si dospelá nepotrebuješ súhlas rodiča, ale je tu otázka chceš si ničiť pečeň v takom skorom veku ?

jana15

Moja kamaratka mala 16 rokov a mala velmi velke problemy s pletou, sla ku koznej a ta jej chcela predpisat antikoncepciu, len potrebovala od mamy suhlas, ze 16 - rocnej moze predpisat antikoncepciu. Ja by som tiez na Tvojom mieste pockala, kym nieco podniknes. Kam sa ponahlas?