moj priatel ma podviedol

Príspevok v téme: moj priatel ma podviedol
victoria303

moj priatel ma podvadzal pisal si s babami na pokeci ja som to zistila a aj si precitala ze sa s niektorymi chcel stretnut ale myslim ze sa ani raz nestretol. neviem mu naspat doverovat. viem ze mi aj klamal ze povedal ze uz to neurobi a urobil to znovu a znovu. neviem ako mu mam opat zacat verit. stale ho zo vsetkeho upodozrievam

lost

No jo, raz ked nieco zbura clovek, nikdy to nebude to iste, nech sa snazi akokolvek len chce :))

holt, debilita ma niekedy nesmierne vysoku cenu, mozno aj preto ze clovek si skor zapamata negativnu ako pozitivnu skusenost.

Ale tak im treba, tym chalanom co stratia babu pre podvadzanie, ak si nevedia cenit to co maju, nezasluzia si viac, ani nahodou :D

lolkovia

RUSH

moja kámoška prešla tým istým,pokec,priatelky,flirtovanie,dohodnuté stretnutia,stále ho sledovala,čítala čo im píše,on ju totiž tak pocenil,že si myslel ,že ona technický antitalent na to nepríde,čítala to ako dennú tlač,ráno,večer...odstahovala sa,ani nenamietal,lebo mal záujmy nasmerované iným smerom a po polroku jej začal burat život opat,lebo prišiel na to,že to nie je to pravé orechové,....aj sa k nemu vrátila,ale hovorí,že už to nie je ono,aj ked robí čo robí....kytice,zvýšená pozornost,bohužial city už sú preč...

smejko0055

Mám pocit, že ten pokec je viac na škodu ako na úžitok. Mali by ho zrušiť. Mne by sa uľavilo, tiež mám ten istý problém. Lenže ten problém som mala aj predošlom vzťahu. Stále sa to opakuje. Stále hovorím priateľovi, že si to neprajem, ale má to na háku. Ta tak.

ivanka_83

robil to, lebo je taky a bude to opakovat.aj keby si bola bohyna, bude to robit.v tebe nieje problem.no musi mat niekoho, kto mu zabezpeci teplo domova.mojej kamaratke robi to same.a este aj so susedou na jej gauci.je s nim, lebo ma s nim dieta.inak je chytra, vzdelana.dokoncuje vysku.mozno ked si najde pracu tak s nim nebude.je to debil.taky clovek sa nezmeni.sa cudujem zakladatelke, ze sa vobec radi.a pokial ti intuicia hovori, ze mu mas dat sancu a uverit mu, tak ti intuicia radi zle

ca ca

no neda vidiet ze mas asi nast rokov pretoze ak toto povazujes za neveru si prepac ale bud najivna laebo tak zufala .. moja rada... uvedom si dieta ze ak vo vstahu sa musi muz zdoverovat niekomu cudziemu na chate asi medzi vami nieco neklape a on sa nedokaze pred tebou otvorit a mozno sa hambi a mozno mu to len ego nedovoli ale rozpravat a rozpravat sa o vsetkom otvorene a nic si navzajom nezakazovat to je recept na stastny vztah ... :) drzim palce...

kuku-ruku

waaa wa wa waaa
situacia ako z mojho vztahu predosleho...
stale sluboval ze to uz neurobi alebo este lepsie, zahral to tak ze o nic neslo... a robil to znovu a znovu a vytvaral si nove nicky na ktore ani neviem ako som potom prisla...

esteze som ho poslala kade lahsie. nech si oblbuje druhu.. ked to tak potrebuje.. stale ma to hneva snazila som s amu verit a stale som nieco tusila (nuz a bolo to opodstatnene)

ale kazdy chlap je iny... no poviem ti ked sa to stalo viac krat, uz to neni ono ta dovera brrrr... sama musis vediet ako sa citis v tom vztahu ty.

isabella

prepacte, ale uz ked vztah dospeje do takeho stadia, ze jeden druheho sa snazi sledovat a vystopovat co pise atd atd, tak to uz je ten vztah priserne naruseny a dovera v riti, ja uz by som taky nastrbeny vztah ani neriesila... bud tomu druhemu doverujem, alebo nie a ked nie tak to vyznam nema, lebo mu uplne uz nikdy doverovat nebudem...