Keď prichádza MDŽ...

Príspevok v téme: Keď prichádza MDŽ...
pišta

Milé dámy!
Som tak trochu staršieho vydania a je tu opäť MDŽ. Keď sme sa už tak zišli (na webe), rád by som vám zaslal zopár prianí (a verím, že neostanem sám):
-dobrý pomer HDL/LDL (ale aj iné pomery...)
-BMI index taký, aký si len prajete
-leukocyty aj erytrocyty nech sú na vašej strane
-nech všetko dobre funguje enzymaticky a nielen sporadicky
-úsmevy zvonka ale aj zvnútra
-skrátka nech ste fit.
.
Nemusíte sa obávať, že čohosi je málo a iného zas veľa.
Nemusíte sa obávať ani budúcnosti, či nejakých problémov.
Ste skrátka silnejšie pohlavie, len my, muži, to nechceme nahlas priznať, a tak zvládnete všetko, čo treba.
Veľký mág, Príroda, je na Vašej strane.
Veď ste jej najdokonalejším, najúžasnejším dielom.
Aj preto mám tak rád prírodu...
Krásny, vydarený deň. :-)))

kimka

Pista,Miro, som asi dnes prva, ktora pise v tento den, a chcem sa vam velmi podakovat. Je to velmi prijemne a pekne od chlapov, ked si takto spomenu na nas zeny, myslim vseobecne na vsetky zeny a nielen na tie, ktore maju doma. Vdaka a ste fakt strasne moc zlati chalani.

smejka

ACH BOŽE, Ďakujem za všetky ženy aj za seba. Po prečítaní vášho priania sa mi rozbúšilo srdce a ten pocit že aj takíto muži existujú čo vedia tak milo popriať ženám. Ste jedny z mála. Dík.... napodobne

marko_ke

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Prajem Vám pekný Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty

pišta

Milé dámy, ale aj páni.
Ach...
Toľko pozitívnej energie na jednom mieste...
Ste jednoducho úžasní. Všetci.
Na toto budem dlho spomínať...:-))))))

masti

Neda mi nepripojit sa a podakovat sa v mene vsetkych zien, matiek a manzeliek. Boli to naozaj krasne slova. Ja si velmi nepotrpim na tieto sviatky ale naozaj ma velmi potesi ak si aj moj manzel sem tam uvedomi, ze som pre neho len ta jedina na svete. Taktiez prajem prijemny den

Marianka

dakujeme za blahozelanie. je malo muzov, ktori si na tento sviatok spomenu. ale to blahozelanie pista bola naozaj krasne. este raz dakujeme.