Keď prichádza MDŽ...

Príspevok v téme: Keď prichádza MDŽ...
pišta

Milé dámy!
Som tak trochu staršieho vydania a je tu opäť MDŽ. Keď sme sa už tak zišli (na webe), rád by som vám zaslal zopár prianí (a verím, že neostanem sám):
-dobrý pomer HDL/LDL (ale aj iné pomery...)
-BMI index taký, aký si len prajete
-leukocyty aj erytrocyty nech sú na vašej strane
-nech všetko dobre funguje enzymaticky a nielen sporadicky
-úsmevy zvonka ale aj zvnútra
-skrátka nech ste fit.
.
Nemusíte sa obávať, že čohosi je málo a iného zas veľa.
Nemusíte sa obávať ani budúcnosti, či nejakých problémov.
Ste skrátka silnejšie pohlavie, len my, muži, to nechceme nahlas priznať, a tak zvládnete všetko, čo treba.
Veľký mág, Príroda, je na Vašej strane.
Veď ste jej najdokonalejším, najúžasnejším dielom.
Aj preto mám tak rád prírodu...
Krásny, vydarený deň. :-)))

adella

PISTA,SRDECNA VDAKA!:-)
GINA:...ked som si precitala Tvoj prispevok,pripomenulo mi to moj zivot-minuly...Tiez som mala takeho manzela,ale dokazala som sa od neho odputat...vela stastia!

gina

Ďakujem za Tvoje priania, aspoň od Teba sa mi ich ušlo. Môj manžel si ešte nikdy na to nespomenul, ešte som od neho kvety nedostala ani pri tejto ani pri inej príležitosti. Keď som ešte pracovala, tak od kolegov som dostávala kvietky, bolo to milé, aj sme trochu oslavovali a bolo to fajn.

lienka7

Jééj Pišta. V mene toho dokonalejšieho a silnejšieho pohlavia :-) Ti chcem poďakovať za toto spríjemnenie dnešného MDŽ :-).
Je to od Teba veľmi milé a začína sa mi páčiť Tvoj slovník, Tvoje metafóry a Tvoj zmysel vyjadriť veci tak trocha inak,ako len obyčajne. V tomto sme si trocha similárny...