kolko krmit

lucikaL

Ahoj bublik..
na nutrilone si pozri tam mas napisane.ked si davala svojmu babetku nutrilon. 2-8týždnov 6xdenne 120ml
2mesiace 5x denne 150ml
3-4mesiace 5x denne 180ml

a este aj kojis alebo uz len tu umelu stravu davas?
a kolko ti drobec teraz vazi?

ja toho svojho najprv nakojim spapa tak 60-70ml a potom mu este urobim ten nutrilon.to mu dam 90ml. to je tiez dost. viac ako je napisane. a hlad sa unho prejavuje po tri a pol hodinach nie po styroch a pol ako v navode..
ale ten moj drobec velmi tucny nieje vazi teraz 5kg.porodna vaha 3,2kg je velmi živý a ked ho rozbalim hybe rucickami a nozickami az az.. a ten tvoj kolko vazi?

P.S. prečo si už nenapisala mail?

bublik

skusali sme aj nutrilon - este horsie, objednala som si probioticke mlieko babio, malo by tiez posobyt hypoalergenne a je to bio a vraj nesposobuje zapchu ani koliku a negrcka sa z neho... no uvidime co je to za zazrak..
momentalne malemu davam tych 150, len ked potom place tak mam problem rozoznat ci je to preto lebo chce este, alebo ci mal prilis vela...

Denz

bublik- my sme mali problem kym sme nasli to spravne mlieko.....a skusali sme hadam 6 druhov.
Cize skus aj ine s ktorym bude mat mozno menej problemov.

bublik

na bebe je napisane: prve dva tyzdne 90, druhe dva tyzdne 120 a potom je tam druhy mesiac 150... ja som postyroch tyzdnoch - od zaciatku druheho mesiaca davala tych 150 a zjavne to bola blbost lebo sme grcali a nenormalne priberali... tak tolko k navodom na dozach.

jajka001_

bublik na obale umelej vyzivy, nie? alebo aj v nejakej knizke. lekarka ti co povedala? ja tu mam v jednej starej knizke ze 150ml na 1kg telesnej hmotnosti na 24 hodin