ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!

Príspevok v téme: ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!
bingham

Taaaak......ak chcete naozaj schudnuuut tak si sadnite...uvolnite sa... tak sexi si prehrabte vlasy rukou a pozorne citajtee !!!!

V prvom rade musiiite vynechat vsetky vysmazanee jedlaa..(napr. nedelnajsi reznicek)......ziadne sladkostiii !!!!!! ( a ano ani na vianoce.....sa budete pozerat ako vsetci papaju vase napecene kolaciky - to je skuska odvahy ) pre tie menej chapave ani kusok lineckeho kolacika !!!!!!!!!!

A TERAZ POZORNE CITAJTE : PITNY REZIM - musite pit veeeeeeeeeeeeeeela vody !!!!!!!!!! - to je ta cira tekutina ktora vyteka z vodovodu ( nie kola, nie fanta, nie pinacolada....nie....pochopili ste)

JEDINA VYNIMKA !!!! - ak nahodou budem s niektorou z vas v piatok vecer sediet v Sant Tropez(byvaly mejdan)...mozete aj vinko aj fernetik....ale nie robim si srandu...plati to hore :))))

Na svoj jedalnicek zaradite (aaaano tolko nenavidene ovsene vlocky - ale budete si ich davat raaaano !!!! nie vecer do seba nalaaadovat 100g ovs)

Dalej - zeleninka a ovocie - ovocie tiez nie vecer !!! :))))))

!!!! maso mozte - len nie vysmazane...

Nooo a samooozrejme..... POHYB a CVICENIE :)))) Kazda z vas je jedinecna..kazda z vas ma inu prdelku...a kozicky...teeeeda potrebujete PRE SEBA vhodny trening...:))

najlepsi je BEH (ale je mi jasne ze teraz cez zimu nebudete behavat) taaaaak do posilovne a Bicykel.......aaa ziadne ze nevlaaaadzem....slapem slapem...a sapeeeem :))) Pre tie prefikane - pesa chodza z roboty domov sa nepocita....a ani presun z obyvacky do kuchyne(aj ked je to 10 krat )

Tie odvaazne mozu pouzit aj cinky :))).....aleee MALEEEE vahy !!!!.....viac opakovaniiii PROOSIIIIM ziadne (kamikadze)....a HLAVNE !!! ak niecomu nerozumiete otvorte svoje kraaasne ustocka a pytajte sa - urcite vam tam radi pomozu(pisem to preto..., lebo vela krat som vas tam videl ako skuuumate ten...a ten stroj)....dalej su to vase velmi oblubene brusaciky....fit lopta...atd atd :)))))

Tak ak toto budete dodrziavat.....urcite schudnete....samozrejme ze je toho viaaac...., ale toto je zaaaaklad :DDDD

Hiiiiii a este som na nieco velmi dolezite zabudol.....VELA VELA SEXU....ked manzel nestiha....treba zohnat milenca/ov....od toho su chlapi....taaakze poriadne na nich hopkajte...nech to je pocut k susedovi na konci ulice :)))))

Drziiiim palce :))))

zuzic

ahoj will:) no myslim ze aj ano, ale zacnem az neskor lebo teraz musim vyriesit dost surne par veci, prevazne zdravotnych...inac ako bolo dneska?
ale nemyslim si ze je to nejaka dieta skor taky zdravsi styl...

binghamko si tu? by som ti chcela to napisat a ty by si mi to schvalil..dobre?
vies will zaruka kvality nas bingho:)))

zuzinka 20

tak ja okolo seba takych mama to kokretne moju maminu, ktora mi to vie dat pekne najavo...
ale ani to nepomaha:(

slnecnica_

bingham:
prave teraz som spalila 1kaloriu,ked som to vsetko citala,taaak som sa smiala:D..presne tak to je ako ty pises,mas uplnu pravdu..kiez by bolo okolo nas dievcat a zien takych ludi-podporovatelov a kritikov,ktory mi do oci povedia ze :ano pribrala si!!!!....:D

swetluska

Baby,pokial nemusite,NECHUDNITE!!!! ja som schudla behom pol roka necelych 20kg (chtiac-nechtiac) a mam len same komplikacie... jednoducho sa necitim uz tak dobre ako kedysi,som oslabena,kazdy vecer mam nevolnosti,dokonca som mala uz aj problemy so zaludkom,s celkovym travenim, a tiez sa mi nedari otehotniet... a pribrat? robim co sa da,no nejak to nejde vratit naspat...

nadia317

Bingham ma uplnu pravdu.No v klude mozete behavat aj v zime,kym nie je sneh a lad.Staci sa len poriadne naobliekat a zaobstarat si bezecku obuv.Ja behavam 4 hodiny tyzdenne.Ciapku na hlavu, rukavice a MP3.Nic viac k tomu nepotrebujete.

Darrka

Chcete sa zbavit par kg nadvahy? Ponukam Vam recept ako na to.Nejedna sa o ziadne tabletky,ani Herbalife,ale o nie velmi znamy jedalny listok s casovym harmonogramom,ktorý Vam zabezpeci ubytok 1-1,5kg/tyzden,bez JOJO- efektu.Ide o serioznu ponuku,osobne overenu.
ubytok.vahy@gmail.com