Triaška

jasomja12

sem tam mam take divne sny ktore nasleduje triaška stava sa mii to vzdy v ten den ked preziem nejaky šok alebo sa velmi zlaknem napriklad u hororov preto ich nepozeram a vzdi ked mam teploty
-mooj sen vyzera takto sipe sa na mna dačo alebo vali a pri to na mna trasiem a sa neviem zobudit ak ma mamka zobudi som cely spoteny a trasiem sa a normalne hovorim tak o pol hodku sa preberiem a neviem co som hovoril potom pojdem spat a je t znova rano si malo pametam
-POMOžE MAGNEZIUM B6

zanet33

Dobry deň...ja by som chcela poradiť ohladom syna ma 4,5 roka a v noci ked už spinka máva ale velmi zriedka triašku a napinanie na zvracanie niekedy aj vracia....mava to už od malička ale všimla som si,že ked je prechladnutý,alebo niečo naneho ide..ma kašlík,ci soplíky..teplotu nemá...a pochvilke ho to prejde...no mna to znepokojuje dosť lebo zospania sa posadí a začne plakať..dakujem

ethel

misha,aj to je psychika....skús si aj ty dávať ten magne B6,je to naozaj dobrá vec na úpravu činnosti srdca,na nervi...

misha

dievčatá, a neviete, čo by mohlo pomôcť na to silné búšenie srdca? Stáva sa mi to niekoľkokrát za deň, aj keď som úplne v kľude, aj pred spaním, v noci, cez deň...

brunuska

vyskusam. ano robili vsetko mam ok. ja mam problemy len z nizkeho tlaku a teraz s chrbticou. a este obcas neodhadnem svoje sily-workoholik :-)