bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

[zruseny2]

..holky ako citam, tak sme na tom vsetky dost podobne :)) vyska cca 165-169 (ja momentalne 166/66), vaha tiez 6tkou zacinajuca.. spolu by nam to fakt mohlo ist lepsie :)

..isabetka vitam ta medzi nami a tiez si myslim, ze pri vzajomnej podpore a motivacii by nam to mohlo ist ovela lepsie a ja verim, ze pojde :) Drzim palce! :)

jajuskaa

Sophinka, ja mam cca 170 cm a este stale tych 68 kg. Velmi by som chcela schudnut v pase aspon 10 cm. Ja chodim s kamoskami cvicit, s jednou to,s druhou ono a s tretou mame v skole posilnovanie :))) Je to super, ale teraz cez skuskove nic moc, snad sa to v januari rozbehne. No dnes ani jeden kolacik, zatial sa drzim :D dufam, ze to tak aj ostane :) Uz som po niekolkohodinovej prechadzke, tak aspon spokojnost je, ale vecer si dam nejake brusaky na fitlopte, nech sa trosku opat rozhybem :)
Isabetka...kludne sa s nami mozes podelit o to ako si na tom :) a aky stroj na cvicenie by si chcela?
Nech sa vam dari kocky :)

isabetka

ahojte baby,
tak trosku som si precitala vase prispevky a musim povedat, ze ste ma inspirovali. Chcem uz so sebou daco robit. Nie som obezna, ale ani stihla, mam nejakych 166 cm a 64kg. No ked vidim tie chude baby, co chodia po uliciach, hambim sa za seba.
Dufam, ze mi pomoze, ked sa o moje starosti podelim aj s vami.
Kedze mam nejake peniazky z brigady, tak si planujem kupit nejaky pristroj na cvicenie, ale ci mi to oco dovoli...a cvicenie brusakov doma na koberci ma vazne nebavi, ale skusim to.

Ak sa ukazu nejake vysledky, tak sa vam urcite pridem pochvalit, tak drzte palce.

blondiee

sophinka ja som na tom podobne ze sa zatial este neodvazujem ist od fitka...
ja tiez radsej doma:D
ja mam okolo 169cm

[zruseny2]

ja osobne by som dokazala zit len na zelenine :)) mam ju ovela radsej nez ovocie a moja strava by kludne mohla pozostavat zo zeleninovych salatov a nestazovala by som sa :))

..ja do fitka moc nemam odvahu ist (sama), takze to riesim domacim cvicenim + som si kupila jeden stroj a ked sa trochu otepli tak zacnem zas behavat.. to ma bavi a je to asi najlepsi sport na zbavenie sa toho hrozneho tuku :)

..baby a kolko meriate?

jajuskaa

Kazdy den pijem vodu s jednym citronom a zihlavovy caj,vodu, vy co zvyknete pit?
Blondiee, dnes ked budem chrumkat surovu mrkvu budem mysliet na teba, tak ked zacujes chrumkanie, to som ja :DD rada som s vami popisala trosku kocky, idem na tu prechadzku :)) papa

blondiee

supeer...budem na teba mysliet a drzat palce...asi o tyzden sa znovu ozvem lebo dnes cestujem prec....konecne aj ja zapojim prechazky do svojho zivota :D

blondiee

jasne surovu zelenku treba...kedykolvek ja to vyuzivam hlavne vecer ked mam chut nieco chrumkat pri telke :D
vela jej treba