pomôžete mi vybrať??? :-))

Príspevok v téme: pomôžete mi vybrať??? :-))
čerešnička

ahojte, tak v prvom rade sa chcem pochváliť, že čakám chlapčeka :-)) velmi sa na neho teším....len som trošku smutná, pretože neviem vybrať žiadne chlapčenské meno :-( páči sa mi Henrich alebo Sebastián, priatelovi zase Patrik..........waaaaa nemáte niekto nejaké dobré nápady na mená?? :-))) dakujeeem

MMMaruska

Daniel je úplne super meno a strašne sa mi páči:) A Filip... Aj ked mám pocit že Filipov je nejak vela, ale je to úplne super meno, hodí sa takmer k hocijakému priezvisku, deti mu nemôžu nadávať... Je to pekné meno. Matej... napr. Myslím že teraz sa dávajú tak nezvyčajné mená až to pôsobí nudne... A smiešne k typickým slovenským priezviskám... Tak hlavne nech je dieťatko zdravé:)

katkakm

Ahoj , mi sme tiež dlho uvažovali nad menami našich chalanov a máma Daniela a Samuela.Mne sa páčilo Dárius, Simon , Fabián,Frederik, ale manžel so starším synom vybrali Samka, tak bol Samko.Hlavne aby sa to meno trochu hodilo aj k priezvisku.

jenny6

Mne sa paci Filip, Jakub, David, Patrik...rozmyslaj aj nad tym, ako ho budete volat, resp. jeho kamarati, lebo ten Sebastian je sice krasne meno, ale bude ho niekto volat celym dlhym "Sebastian"? budu ho volat Sebko, Sebo a to uz znie uplne inak ako to povodne krasne "Sebastian". To iste je ked ludia daju meno Samuel, ktore znie tiez krasne, ale nikto ho Samuel nevola, je len Samo, Samko. Tak tie krasne znejuce mena ostanu len na rodnom liste, ci ked ich niekde vypisujes do kolonky....To napriklad toho Filipa budu volat vsetci stale len Filip :-) ...to len tak z mojho skromneho nazoru...

meggy10

len nedaj sebastianka-sebka, samuelka.ze samka, alebo filipka ale ved to je vase dieta a vy ho tak budete volat nie my tak si ho vyberte sami.

aradnna

ahoojky...sebastián je krásne meno,volá sa tak aj môj braček...teraz už má síce 17 rokov a je z neho veľký fešák,ale myslím si,že je to fajn meno...nedá sa mu škarede povedať...nemá ho každý jeho spolužiak...ked bol malý,hovorili sme mu Sebko:) teraz už Sebo..za Sebka by nas zabil:D...alebo celým menom...

will51

ahoj patrik je velmi pekne meno mne sa pred dvoma rokmi narodil bracek tiez uvazovali dlho nad menami..nevedeli sa ropzhodnut bud Hugo, Filip alebo patrik ale nakoniec je z neho Filip aj ked by som bola radsej keby bol Patrik