Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?

Príspevok v téme: Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?
fetuccina

ahojte, tak AKO RYCHLO A KOLKO STE SCHUDLI PO PORODE??? kolko ste nabrali, aku ste mali povodnu vahu a vysku? je pravda, ze ked zena koji, rychlo schudne? bojim sa trochu, ze mi moja vaha zostane. ved aj vy ste citili, ze ste pribrali aj inde ako do brucha, nie? preto sa bojim, ze odide brucho viem, ale tie ostatne casti... dakujem :)

meggy10

moja povodna vaha bola 50kg a vyska 164kg ked som isla rodit som mala72kg, sila. hned po porode poslo 8 kg, maly ma 3 mesiace a teraz vazim 59kg, ale chcem sa dopracovat k mojej povodnej vahe, lebo si pripadam este ako tulo.

datelinka

fetuccina, niektore zeny schudnu rapidne pri dojceni, niektore si drzia vahu a ospravedlnuju to prave tym, ze chudnut nemozu, ked dojcia. vsetko zavisi od prijmu energie a od hladu dietatka.
ja som typicky priklad zeny, z ktorej dieta vytiahlo vsetko :-) a to som mala 5 dni po porode hmotnost nizsiu, ako na zaciatku tehotenstva. po par mesiacoch som zartovala, ze zaraz sa nam hmotnost (moja a dietatka) vyrovna, ked bude takyto trend pokracovat :-))
ja som vsak bola naozaj ako "tehotna kobra" :-)) nikde nic, len brusko velke :-)

dd

moja povodna vaha bola asi 51kg na 158cm..v tehotenstve som pribrala asi 17kg, takze som mala pred porodom tak 68kg.nejaky tyzden alebo dva po porode som mala o 10kg menej, cize 58kg..to som si priblizne drzala rok, mala som nejake stresy zo skoly a hlavne svokry, dcerku som dojcila plne do pol roka, pokracovali sme az do dvoch rokov..po roku od porodu, ked mi odpadla skola, mi zmizli asi dalsie 4kg, no a odvtedy si drzim vahu tak 53-54kg, s cim som vcelku spokojna, ale viem, ze keby viac chcem, tak to dokazem dat aj na povodnu vahu, uplne v pohode..