Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?

Príspevok v téme: Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?
fetuccina

ahojte, tak AKO RYCHLO A KOLKO STE SCHUDLI PO PORODE??? kolko ste nabrali, aku ste mali povodnu vahu a vysku? je pravda, ze ked zena koji, rychlo schudne? bojim sa trochu, ze mi moja vaha zostane. ved aj vy ste citili, ze ste pribrali aj inde ako do brucha, nie? preto sa bojim, ze odide brucho viem, ale tie ostatne casti... dakujem :)

sona55

ahoj, ja si naozaj myslim ze je to vec genetiky a veku, nakloko s pribudajucim vekom sa tie kila davaju tazsie dole,
preto je rozdiel ked rodis v 20tke a v 30tke,
v tehotenstve som pribrala 20 kg,
po porode 7 kg dole dalsich 8 v priebehu
1 roku, a vobe to nebolo lahke.
po 2 rokoch bolo na mne stale 7kg, co ma velmi hnevalo, na povodnu hmotnost som sa dopracovala az po 4 rokoch od porodu, a stalo ( a stale ma to stoji) vela driny, denne cvicenie ( min. 50 min. aerobne + 20 min posilovanie), a samozrejme ze najdolezitejsie je po porode dietatko, ale zijeme v svete kde su uspesne tie krajsie zeny - a krajsie sa spaja s peknou postavou, a toto nezmenime, akokolvek sa budeme tvarit ze to nie je, v konecnom dosledku zistime ze bohuzial to takto funguje. A muzi vedia prevedcivo tvrdit ze im Vase kila nevadia, ale len co sa vyberiete do spolocnosti budete svedkom toho ako sa obzeraju za kraskami, ktore nemaju ani dkg navyse.... aj ked to maju v genetike dane- i tak kazda z nas ma potom ,,smutok na dusi,, aspon toto je moja skusenost a zaroven skusenost zien v okruhu mojich znamych

cenculinka

boze baby, tak vam zavidim tie vahy pred tehotenstvom :(
ja sa na tehotenstvo este len chystam - otehotniet by som chcela koncom buduceho roka, ale pri mojej vyske 170 cm vazim uz dnes 80 kg :(
podarilo sa mi sice teraz za 4 mes. schudnut 6 kg (z 86 :-( )ale ide to velmi pomaly. a to si neviem predstavit, ze budem tehotna a priberiem este 20 kg

zuziacik

no ja som uz pisala...pribrala som 16kg a hned som aj zhodila, ale ked sa pytas, ja som mala male brusko a pribrala som hlavne do zadku a bokov...ked som sla rodit mala som tych 69kg..a brusko ako ine zeny v 6mesiaci..si mysleli ze rodim predcasne..po sestonedeli som mala 53 a teraz 47...ale ja vzdy ako prve priberam na zadok a boky..prsaaa zaadnee...juj skoda ze uz nekojim..to som mala krasne ako silikony..teraz zas len bradavky...len ti vravim, netrap sa kilami...dolezite je dietatko...a po porode boli kila navyse tym poslednym na co som myslela..vsetko cely svet patril dcerke a starostlivosti o nu. Mala som aj depky poporodne, ale nie z kil, ale zo strachu ci zvladnem tu starostlivost a materstvo ako take. Jest som ani nestihala pri tom ako som musela zvladat zrazu vsetko celu domactnost a aj malicku dokopy a taka ubolena po porode..proste neries veci, ktore niesu dolezite a vychtnavaj si tehotenstvo ...ja som sa nikdy necitila taka krasna ako ked som bola tehotna

pauli 73

Pred druhým pôrodom som mala pri výške 179 cm 58kg, v tehotenstve som pribrala 8 kg, v nemocnici som nechala celých 8kg a ked som po dvoch mesiacoch prestala kojiť išla mi váha hore na 64kg :)A už je tomu rok a a som na tej istej váhe. Chcem skúsiť ten bodywrap zábaly, uvidím :)

poporode

No mne tie kila nejdu dole vobec.
Pri prvom tehot. som na zac. vazila 57kil,prirala som na 75. porodom slo dole 5kil, po dvoch tyzdnoch dalsie tri a tie zvysne som zhadzovala len velmi pomaly a tazko, cvicenim a asi 6hodinovymi prechadzkami denne.Aj tak mi ostali tri kila navyse.
Druhe tehot, pribrala som 15kil na konecnych 76kil. Pri porode dole 6kil, prve dva tyzdne tri . Na vahe 67 som sa zastavila a nieze s tym neviem hnut dole aspon o kilo, ale este som aj kilo pribrala.Pohybu mam dost, hoci necvicim,zmenila som jedalnicek bohaty na zeleninu, ovocie , vysledky sa vsak nedostavuju. Mala bude mat uz 5mesiacov, zatial sa nezmestim do mojho pov.velkosti.

severanka123

Vieš, ono to je asi dané geneticky, aké máš predispozície..... vidím to na kamoškách, ktoré ostali po dvoch deťoch ako veľryby a trápi ich to....(a ja im napríklad závidím:-). Ja som mala 50 kg, pri pôrode o 20 kg viac a v priebehu roka, ako som kojila sa všetko roztopilo a dostala som sa na pôvodnú váhu..... ale podľa mňa je podstatné, aby si bola spokojná ty, tvoje bábätko, a prípadne aj manžel (a mužom sa kilá navyše páčia).....

sun0808

mam168cm 59kg,prve tehotenstvo +20kg,no ked som sa vratila z porodnice,dole som mala9kg.ostatne sli dole do pol roka.Druhe tehotenstvo+23kg.Dnes su to2 roky po porode,ja mam64kg.:(

strach

tak baby ja som mala 53kg a pribrala som na 76kg ale do mesiaca som vsetko zhodila maly mi dost zlostil.ale po case som troska pribrala ale ani nechcem nejako schudnut celkom v pohode sa citim.

meggy10

tak ja asi preto moc nechudnem, lebo nemam ten zhon a v noci sa nebudim, ale uz ma zlosti to brucho, este dobre ze je zima a nie leto.

darika

Ja som mala pred otehotnenim 54kg,pri vyske 170cm.Pribrala som 10,5 kg.Hned po porode som to dala dole.Ja som mala len brusko,ale...ak to moc neprehnas s jedenim,nemas sa coho bat.Zena neschudne len kojenim,ale tym zhonom,nocnymi budeniami...stale je co robit pri babatku...