Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?

Príspevok v téme: Ako rýchlo a koľko ste schudli po pôrode?
fetuccina

ahojte, tak AKO RYCHLO A KOLKO STE SCHUDLI PO PORODE??? kolko ste nabrali, aku ste mali povodnu vahu a vysku? je pravda, ze ked zena koji, rychlo schudne? bojim sa trochu, ze mi moja vaha zostane. ved aj vy ste citili, ze ste pribrali aj inde ako do brucha, nie? preto sa bojim, ze odide brucho viem, ale tie ostatne casti... dakujem :)

prodietix

Ja som schudla s diétou od Prodietix. Sestra mala program Z3 a schudla necelých 17kg, mne sa podarilo 14, ale to bude asi psychikou a stresom (pri hektickom živote paradoxne priberám :D ). Produkty chutné, niečo ako puding, no nie moc sladké ani podobne. Skúste pozrieť.. na internete píše veľa báb. Môźem poslať foto.

verodoll

najskor mi to slo mimoriadne pomaly a to som to skusala s tabatou a upravenou stravou a nešlo to vobec plynule a pritom som dojčila cize teoreticky by to ist malo...akonáhle sme s kojením prestali manžel mi vygooglil body wraps zábaly typu slim...isli sme do nich kvoli tomu, ze z tela odstranuju toxiny a dokazu nastartovat metabolizmus a po prvom zabale sa mi podarilo stratit z celeho tela dokopy 11 centimetrov

rajka257

No ja viem o niečom čo pomaha a dokonca nezavadne aj pri kojení. ved ak by si mala zaujem napis mi na mail rajka257@gmail.com, môžem ti povedať viac pripadne dať číslo na mňa.

Lulu2011

ludia ja som mala po porode menej kg ako mam teraz :D som si potrpela na to, aby som to zhodila do 2 týždnov, musim na sebe zamakat, pribrala som ukazkovych 12 kg cca v tehotenstve

mamina33

Pred tehotenstvom som vážila 47 kg,výška 160 cm.Pri pôrode 52 kg (prvé mesiace tehotenstva som chudla).Po pôrode som mala a mám doteraz 43 kg,stratené kilá neviem nabrať späť,ale celkovo sa mi zmenila postava,som síce chudšia,ale ženskejšia s pri dieťati sa mi spevnili svaly,tak som s postavou spokojnešia ako pred rokmi.Verím,že najviac robí genetika

annaka3

pred otehotnením pri výške 170 som mala 52 kg,tesne pred pôrodom 75 kg,po 3 mesiacoch som mala zas 52kg,nedržala som žiadnu dietu,no treba dodať,že sa mi narodili dvojičky,a bola som na všetko sama :-)

stanustek

Ja som mala pri výške 168cm 91kg tesne pred pôrodom, po pôrode 81kg....ako tehotná som bola naliata a stále mi opuchali členky. Je to o génoch a potom o odriekaní dobrot a pohybe. Mne napríklad veľa pohybu škodilo tak ma boleli kosti že dovi.
Po dvoch rokoch mám 77kg takže stále je na mne 7kg, čo má štve lebo staré veci neoblečem.Mlieko mi samé odišlo po 6 mesiacoch takže sa už ťažko chudlo. Mám za sebou niekoľko pokusov schudnúť ale je to ťažke. Pri delenej strave som vydržala necelý mesiac a už mi to liezlo na nervy to chistanie a odriekanie. Pár dní sa držím ale potom to už vzdám. Keď je človek doma tak to je ťažké. A každá žena chce byť priťažlivá aspoň pre svojho manžela, čo sa mi ťažko znáša kedže viem že to tak nieje. Miluje ma ako svoju manželku a matku jeho dieťaťa ale nie ako ženu a ani sa mu nečudujem.Mala som obdobie keď som bola chudučká a zrazu sa so mnou chceli všetci rozprávať a vnímali ma úplne inak je to žiaľ pravda že krásne veci sa ľahšie milujú.