Lymfatické uzlihy/Hodkinston

jajka

ahojte, este sem niekto chodi? pamata si ma niekto? pisala som sem ze mam uzlinu pod celustou na krku a bola som na vysetreniach este v lete, a potom som sa vypytala aj na sono, a tam mi povedali, ze su v poriadku ze su to len zvacsene po nejekom zapale, a ze nie su v nich zmeny. ale raz som citala clanok a jednej mladej zene, ktora mala hrcku na prsniku, a isla na sono, a povedali to iste co mne presne, ze nevidia tam loziskove zmney, ani patologicke, ze je mala podkozna pohybliva, cize je v poriadku. ale jej lekar pre istotu povedal, ze jej zoberu vzorku, a bola to rakovina, tak co si mam o tom mysliet? je vobec sono istotou, ze ta hrcka je len zvacsena??? ma niekto takuto skusenost? dakujem a drzte sa

RNG

Samento je velmi aktivny specialny vytazok z Vilcacory(TOA free), podla roznych zdrojov ovela ucinnejsi, ako Vilcacora(Cats,claw, una de gato, uncaria tomentosa). Podla viacerych lekarov 2x10 kvapiek na lepsi ucinok ako 15-25 gramov Vilcacory.
Pre tych, ktori chcu pit caj z vVilcacory alebo si robit alkoholicky extralt(tinkturu), v roznych obchodoch, aj mojich dostat prasok mletej uncarie tomentosy.

DIM,(diindoil metane) je lepsie absorbovatelny derivat I3C(indol 3 carbinol).

Co sa tyka pripravkov, dostat zmesi vitaminov a antioxidantov, ale kvoli vyssiej kvantite potrebnej na ucinnost-to by muselo byt minimalne 5 -10 tabletiek, odporucam brat jednotlive.
Na ilustraciu:
vitamin C 3 gramy(najlepsia je forma ester C s bioflavonoidmi)
karotenoidy 25 000 jednotiek
Vitamin E 400 IU
Extrakt z hroznovych semien 100 mg(95%)
Extrakt zo zeleneho caju, 700 mg, (40%+
)
Rybaci olej 3x3 gramy=polievkova lyzica atd.
Takze treba si uvedomit, ze sa jedna o potravinove doplnky, nie lieky a potravin treba na kvantitu dost, aj v tejto koncentrovanej forme.

anonym_11083

RNG.DAKUJEM, ALE PREDSA SA ESTE CHCEM OPYTAT,čI SA TIETO VYMENOVANE DOPLNKY NACHADZAJU V NEJAKOM ALEBO NEJAKYCH KONKRETNYCH PRIPRAVKOCH,KDE BY SOM ICH MOHLA KUPIT.dAKUJEM

RNG

silvia to tam pekne zhrnula.
V kazdom pripade je to selen(400 mcg), beta glukany-udrzobne 2x200 mg minimalne na udrzanie zvysenej hladiny a aktivity bielych krviniek,hodne antioxidantov rozneho druhu(pripadne doplnky s vysokymi antioxidacnymi hodnotami ako vytazok z hroznovych semien, zeleneho caju, semien granatovych jablk a pod.
Tiez esencialne(potrebne uzitocne oleje, ktore telo nevie vytvorit) ako lanovy, rybaci.
Vitaminy C D E.
Ak remisia nebola totalna, pokracovat intenzivne(intenzivne davky beta glukanov, graviola,CoQ-10,...
Pripadne odmorit telo chelaciou(cerstve surove zeleninove stavy), tekutymi zeolitmi, I3C, DIM a podobne.
Samento tiez odmaskuva a pomoze nicit rakovinne bunky a zabrani sireniu metastaz.
V zasade to desatoro a extra enzymi je najlepsi pristup.
Ine doplnky a koncentraty to len zosilnuju

silviia

anka zlata
vyzivovych doplnkov je ozaj vela, no musia byt kvalitne, ciste a prirodne so zarucenych zdrojov, pytaj rady od RNG, ma aj predajnu-aj na dobierku-velmi dobre poradi, vrati sa o tyzden
zatial:kvalitna a cista stopercentna stava z ALOE
vit. B17/v madarsku-www.bionet.hu dobierku, alebo v jadierkach marhul,
vilcacora caj
graviola
INDONAL
pozri na -odkaz odstránený- je tam toho ozaj viac
lanove semiacka
lýcium
kvalitna strava, vyhnut sa masu, mlieku, cukrom, bielej muke,
brokolica, cvikla, zeleninove stavy
hrozno aj s jadierkami
granatove jablcka.........
cisty vit. C !!! a vela
je toho este viac, treba kombinovat, je to prirodne a tak neuskodi

anka

ahojte vsetci,
v rodine sa nam vyskytla tato choroba pred skoro rokom a ma to dost intenzivny priebeh pricom lekari si nevedia dat viacmenej rady.ak lieceny nezvlada chemoterpiu a slabsia nezabera..mate prosim niekto dake skusenosti s tym co by mohlo zabrat?? daka alternativna medicina?? alebo co by mal clovek dodrziavat aby aspon predlzil zivot?dake vyzivove doplnky ?
DAKUJEM ZA SKOU RADU