nymfomanky

ilona

Milos, ja viem, ze nic ine sa poradit neda. Mame rozdiely v libide, to ano. Prestahovala som sa za nim za more, takze to nie je ako skocit na bus z Kosic do Presova...Kompromis sa tazko hlada, bud mas sex v hlave alebo nie. Ja sa nikdy neuspokojim s trochou sexu, musim nohuzial vydatne masturbovat, co ma priserne trapi a pomaly to beriem ako neveru. On sa velmi zlepsil, chce mi vyjst v ustrety, ale vo mne ostale nejaky blok z predoslych odmietani, v ktorych som zila dlho, tak hocico neklapne vtedy, ked chcem, vrati sa do mna ten stary zly pocit bezradnosti a odmietania a spravam sa ako sa spravam...

illona

Milos, sme spolu uz dlho, v dobrom aj zlom, presli sme si teda vselijakymi tazkymi chvilami. Mozno je problem vo mne, robim si to od siestich rokov, aj v skole a podobne, rano sa zobudim a dala by som si...Mozno som zavislacka. Ja som tolerantna, ale ked chlapa skrabkas po chrbte a on ti lize bradavky a rastie mu a nechce to dokoncit, tak to nie je normalne predsa.

illona

Milos, ak mas cas, tak sa pozri na forum Nema zaujem o sex, tam je moj pribeh...Ja som nikdy cosi take nepoznala predtym, zacala som s nim ako bezstarostna, neproblemova mlada baba a on vo mne vypestoval strach ziadat ho o sex a tak, predtym som mala uplne volnu mysel.

illona

Milos, ak mas cas, tak sa pozri na forum Nema zaujem o sex, tam je moj pribeh...Ja som nikdy cosi take nepoznala predtym, zacala som s nim ako bezstarostna, neproblemova mlada baba a on vo mne vypestoval strach ziadat ho o sex a tak, predtym som mala uplne volnu mysel.

ilona

Milos, ja viem, ze nic ine sa poradit neda. Mame rozdiely v libide, to ano. Prestahovala som sa za nim za more, takze to nie je ako skocit na bus z Kosic do Presova...Kompromis sa tazko hlada, bud mas sex v hlave alebo nie. Ja sa nikdy neuspokojim s trochou sexu, musim nohuzial vydatne masturbovat, co ma priserne trapi a pomaly to beriem ako neveru. On sa velmi zlepsil, chce mi vyjst v ustrety, ale vo mne ostale nejaky blok z predoslych odmietani, v ktorych som zila dlho, tak hocico neklapne vtedy, ked chcem, vrati sa do mna ten stary zly pocit bezradnosti a odmietania a spravam sa ako sa spravam...

ilona

Dlho som zila v tom, ze som panna:) Ale udajne som vahy, keby som sa narodila dopoludnia, tak som este panna. priatel je blizenec.

ilona

Inak, rada by sa zisla aj mne. Moje caste chutky mi riadne mrvia vztah:(((Obaja sme z toho nestastni, on nepotrebuje casto, ja ano, lubime sa velmi, ale toto sa vracia ako bumerang. Nemam to, nastve ma to, prestanem komunikovat, jeho to vytoci, potom ticha domacnost niekolko dni, ja sa ospravedlnim, on je smutny, pomaly sa udobrime...Takto fungujeme niekolko rokov a je to vycerpavajuce. Co robit? Spanielske musky do polievky prenho alebo brom pre mna?

ilona

Joe, neviem, ci presne ovladas, co termin nymfomanka znamena. Je to zena, ktora casto strieda chlapov, pretoze hoci dojde k simulacii genitalii, nedojde u nej k sexualnemu alebo emotivnemu uspokojeniu, takze pozor na to, netreba si mylit hrusky s jablkami. Ja mam chut na sex niekolkokrat denne kazdy den, ale nymfomanka nie som, nakolko mavam viacnasobne orgazmy po velmi kratkej dobe. Spominam na jedneho ex partnera, ktory mi privodil 8 orgazmov za 10 minut.