zvacsenie prs vlastnym tukom

datelinka

bodynka, to je podla mna prehnane. aj ked, ja som nasla teraz na nete, ze sa lipofilling prs u nas este ani nerobi. robi sa len lipofilling pier, tam je cena 500€ a lipofilling vrasok.

datelinka

vsak ja to ani nechcem, pauli :-) esteze by mi niekto odsaval moj tazko nahonobeny tuk :-)) vsak to sa len premiestni, ale ja nebudem babrat matke prirode do jej diela :-))

pauli 73

aha,toto som vygooglila:
Problémom môžu byť aj príliš chudé pacientky. „Kvôli zväčšeniu prsníkov k nám prichádza jedna šestina až jedna pätinu dievčat a žien s miernou podváhou. To je skupina, ktorej nemáte odkiaľ odcucnúť ani trochu tuku, nieto potrebných dvesto až tristo kubických centimetrov,“ dodáva D. Guba.

pauli 73

datelinka, ja som tiež kdesi čítala, že ked si chce žena zvačšit prsia vlastným tukom musí mať na to aj predpoklady :)

xxs

datelinka: :D ale zase tak nejaky tuk sa vzdy naaajde...hlavne stehna, boky, zadok...a to potom mas vlastne 2v1 - liposukciu aj prsia..:)

datelinka

xxs, ked si schudla, tak odkial by si si dala odsat tuk, aby ti ho implantovali do prs?
darcov by si asi nasla vo svojom okoli dost, ale myslim, ze by to bolo neeticke :-) aspon neviem o tom, ze by sa u nas dal darovat aj tuk :-)

Najčítanejšie články