Nema o sex zaujem:(((((

joe

Ja mam doma Algidu!!!Studena ako psi cumak.Ona totiz sa hanbi aj sama seba, vychova v puritanskej rodine.Presvedcena, ze sex je nieco nemoralne az hriesne.Ktora mi s tym pomoze, prosim...

rera

ono s tou zmenou to nie je take jednoduche pisem partnera no my sme manzelia uz 10 rokov ale skusim to s tym oralom no ale to aby mal koto natiahnuty od sameho zaciatku

karola

Aj ja som počula o podobnom prípade mladého muža- do tridsať rokov,ktorý nemal záujem o sex.Tiež sa mi to zdalo divné.Ako manželia spolu nesexovali aj niekoľko mesiacov a pri tom jeho manželka je veľmi pekná,milá,štíhla a príjemná kočka.Vždy ho musela ona zviesť,navodiť intímnu atmosféru,sviečky,vínko,pekne prestretý stôl s dobrým jedlom...

bobka

nebud hlupa a otvor oci, ved on nepotrebuje k tomu babu, on si to robi sam, utekaj od takeho daleko, urobi ta v zivote nestastnou!!!!!!!

ramirez

No tak toto je dost neobvykly pripad... Nema nejaku vycerpavajucu robotu, alebo take nieco? Pripadne ho skus zvadzat nejakym pradlom alebo striptiz. Ak nezabere tak ho skus znasilnit :D