Nema o sex zaujem:(((((

ilona

ivusa, si zlata, ale ten uvedeny email nie je, samozrejme pravdivy, ak sa ti este chce, napis, mi, prosim ta sem: ilona2@post.sk

ivusa

ilona, ja som ti posielala e-mail na tu adresu, ktoru mas uvedenu v uvodnom prispevku aaaa teraz pozeram ze to nemam ani v odoslanej poste, pritom som to na sto percent davala ukladat pri odoslani.. nechapem to..neviem, ci dam dokopy presne to iste co som ti vtedy napisala..uz asi tazko :(

ilona

Milos, problem je v tom, ze asi neviem, co chcem, stale sa hladam, som najmladia z troch deti, vsetkymi zboznovana, tym padom rozmaznana, mozno by som mala zacat od seba, ja si to uvedomujem, este prist na to, ako si povedat, aby som nebola taka hysterka alebo co. Ale sex by som mohla kazdy den, to je tiez pravda...

ilona

Milos, pozri, zijem v usa, kde studujem tretim rokov, doteraz moje studium stalo tolko, co jednoizbovy byt v centre velkeho mesta, bola by hlupost sa vratit na SR, ked moja buducnost je tu a zijem s muzom, co ma miluje, alebo sa mam ist zbalit? Na SR sa nevratim a odchodom by som nic nevyriesila, nakolko s nikym nechcem spat len s nim...

ilona

Lea02 ja viem, pokusim sa urobit vsetko preto, aby som nebola k nemu protivna, on je naozaj perfektny muz, staral sa o mna ako keby som s nim bola uz davno este ked som bola vlastne cudzia, robi mi, co mi na ociach vidi, zaraba, len aby sme sa mali dobre a tak...

Lea 02

ilona je mi ťa ľúto ale čas to vyrieši nie je to klišé, je to fakt čas ukáže dokedy sa ti to tak bude páčiť...ja len toľko k tej téme...i keď neviem,čo by som robila ja ...

ilona

Milos, jer to beznadejne, odist od neho neodidem lebo ho milujem a nechcem od neho odist ani kam...Viac menej som sa potrebovala vyrozpravat.