Nema o sex zaujem:(((((

ilona

slusny muz: kazdy tyzden znamena mat sex raz do tyzdna, nie kazdy den v tyzdni. My mame len cez vikend. AK. S tou chutou- vsimla som si, ze moje vaginalne orgazmy su coraz lepsie a tak, tak jasne, ze to vyhladavam a este ked ma pritahuje a mam ho rada...Ozaj neviem, co bude, ked budem mat 40 a on 51:(((

ilona

slusny muz, nepochopil. cez tyzden je unaveny z roboty, tak to nie je, ja sa cely tyzden tesim na vikend, ze nieco bude a ked nie alebo sa to oddaluje, tak vyskocim, az taka hysterka zase nie som.

ivusa

slusny_muz: esteze ta tu mam :))
vies, ked sa clovek venuje viacerym veciam naraz a este uceniu, tak potom nezostava volna kapacita mozgu, aby absorbovala vsetky dolezite poznatky...
ale snaha pozriet sa na to z ineho hladiska bola :)))))

slusny_muz

"...ivusa, posledne mesiace mame sex kazdy tyzden, to ma len cez tento vikend opat namichol, tak to znovu riesim..."

tak potom preco tato veta....

ilona

slusny muz, nepochopil. cez tyzden je unaveny z roboty, tak to nie je, ja sa cely tyzden tesim na vikend, ze nieco bude a ked nie alebo sa to oddaluje, tak vyskocim, az taka hysterka zase nie som.

slusny_muz

mate sex kazdy den a ked si on dovoli cez viekend povedat jeden den ze nie tak nanho vyskocis? Dobre som to pochopil?