Antikoncepcia Pharmatex

Slecna A.

Trdlo, asi si od augusta zistil co a ako aj sam s priatelkou, ale napisem ti moju skusenost.
Prechadzala som z antiky na tuto formu ochrany a vsade som citala hrozostrasne prispevky o tom, ako to neskutocne vyteka....a tak sme si s priatelom dali pod seba starsi uterak a hura na to. Absolutne to pocas styku netieklo, maximlane trosku v polohe ja hore. Inak vobec. Ja bezne byvam takto vlhka aj bez kremu, takze to, ze bol priatel z toho "ufudlany" nie je u nas ziadna novinka. A ja som si myslela, ze kazda zena pri styku tak zvlhne ako ja :) Asi nie, ako citam. Dajte si pod seba starsi uterak a nemas sa coho bat. Maximalne po styku nech priatelka pouzije vreckovku, ide na wc a to je vse

trdloooo

počul som že to dosť vyteká.. že sa nedá ani po stojačky a ani nejaké neviem aké polohy.. je to pravda?

Aduliena

Treba spolu s Pharmatexom používať aj kondóm? Aká je spolahlivosť, ak kondóm nepoužijeme a partner sa spraví do mňa?

niekto

cipky posobia 4 hodiny treba ale 2 minuty pockat
na krem netreba cakat posoby 8 hodin
po opakovanom styku treba pouzit dalsiu davku

s kremom je vacsia piplacka ..
v lekarni mi povedali ze ucinost je u obydvoch rovnaka
da sa to kupit aj bez receptu na desat davok to vide okolo 300 sk (nepamatam presne sry O:-) )

beata

no obnovujem tuto temu, lebo som ju nasla... takze ten pharmatex je naozaj taky dobry? nemusim pouzivat ziadny iny sposob ochrany ked mam pharmatex hej? ale pre istotu asi aj kodnom vsak?

jaja

no ja by som to aj vyskúšala, ale mám problémy s kvasinkami a tak... zaujímalo by ma čo je lepšie či krém, alebo čapíky...