Antikoncepcia Pharmatex

agnes

mili: hlavne kvôli chuti... tak môžete to vyskúšať a uvidíte...
giga: dve hodiny po aplikácii sa môžeš umyť mydlom. s tým kojením si nie som celkom istá, ale myslím, že môžeš pharmatex používať

giga

Ahoj.Môže mi niekto poradiť,či môžem používať pharmatex,ked mam 6mesačnu dcérku,ktorú kojím?Kedy po aplikácii masti sa môžem umyť mydlom?dakujem za odpoved.giga

agnes

jajaj: inú ochranu nepoužívam, nakoľko ja neznášam HAK a môj partner zase kondóm. 100% účinnosť nemá žiadna antikoncepcia, jedine sexuálna abstinencia:-) v každom prípade Pharmatex lepšie ochráni ako použitie samotného kondómu.
xyz: ak sa chceš dozvedieť viac, odporúčam: www.zdravie.sk. tam sa dozvieš všetko čo potrebuješ. mne osobne problémy nespôsobuje, ale ak je tvoja manželka citlivá, môže sa vyskytnúť pálenie...
mili: cena je cca 240 Sk, balenie by malo vystačiť na 10 použití.

xyz

Agnes, prosím ťa napíš ty o aký spôsob indikácie sa jedná, ako účinkuje, nespôsobuje pálenie, štípanie a pod. Pri požívaní Patentex oval mala manželka práve pálenie, štípanie a objavila sa pliesen, kvasinky a pod. Ďakujem moc.

jajaj

agnes
a nepouzivas ziadnu inu ochranu iba pharmatex??akodlho to uzivas??je to 100%??
ja by som chcela nieco ine ako je kondom, a horm.anti. nechcem tak som rozmyslala o tom kreme len sa obavam ze ci nemoze dojst k ,,urazu,,:))