Krátke nohy

Príspevok v téme: Krátke nohy
LaLa.

Ahojte, mam problem vysku mam nieco cez 170cm ale hrozne kratke nohy a predlzeny trup :( vyzera to uplne smiesne . Velmi mi to znizuje na sebavedomi a mam problem ist do spolocnosti zien ktore nemaju ani zdaleka taky problem ako ja. Poradte daju sa nejako predlzit nohy este okrem operacie, a trikmi s oblecenim? dakujem velmi pekne

Nika142

Ahoj,
ja mam tiez velmi kratke nohy, urcite menej ako 50% celkovej vysky ale som aj mala, takze bezne mi nohy vysia ked sedim: elektricka, skola,...vsade proste :D A hej dam si niekedy podpadky, aby som vytvorila iluziu ze je to ok, ale aj s tymi najvyssimi ihlickami si mozem kopkat nozkami vo vzduchu ked sedim :D.. Inac je vraj na to nejak kruto bolestiva operacia. Ja osobne to riesim presne radami ako pisali ostatni: nie bedrove nohavice, podpadky a na zvysok uz kaslem a veselo si kopkam nozkami vo vzduchu v elektricke :D

karolinka122

aha a dbaj, aby si napr.pri vybere rifli kupovala strih nie bedrovy, a pozor aby boli vrecka vysoko nasite, nie nizko, ak chces predlzit nohy..

karolinka122

vyssie opatky, ak sukna, tak pancuchy a topanky ton v tone, pruzky zvisle na nohaviciach, ak plavky, alebo vrchny diel oblecenia, pruzky vodorovne - tie vzdy rozsiria opticky. ak mas silne nohy, nenos topanky na platfrme, elegantnejsie topanky na oaptku tensom a mierna spica nohy predlzia tiez. co sa tyka nohavic, vyberaj si napr. rifle s vyssim sedom a kratsi svetrik do pasa, aby si opticky zkratila driek a predlzila nohy. vyhybaj sa rolakom, predlzuju driek, taktiez strihy nohavic si vyberaj uzsie modne, nie dolu rozsirene, tie ti zkratia nohy.

thatislife

Mám ten istý problém. Výška 170cm kratke nohy dlhy trup. Z predu sa to este da zamaskovat vysokymy sedmi kratkymi trickami podpätky ale zo zadu nizko polozene boky sa nedaju zakryt a to ma najviac mrzi. Fakt to vyzera smiesne a neznášam to :D ale nič s tým nespravím musím sa s tým zmieriť len ked si mám dať šaty v spolocnosti inych zien cítim sa fakt hrozne potupne. Ale ked sa cítim zle pozriem si celebrity s tým istým problémom a chvíľu sa necítim ako mimozemstan :D

anett474

maam len 15...ale mam malicke nohy...ja viem ze mozno este dorastiem..ale vsetky moje kamaratky su odomna vysie skoro o 2 hlavy....je to hrozne...nemohli by ste mi poradit nieco aby osm mala dlsie nohy?...ja neviem...mozno nieco so stravou..alebo niejake cviky...newiem fakt...poradte pls

jancecka

čítala som článok, že v tvojom prípade pomôžu vysoké topánky, sukne ale len krátučké, nie po kolená, nohavice ale len dlhé, nie trebárs po členky, vysoký pás, to sa teraz nosí :D bundičky a svetríky len do pása,nie také predĺžené, určite je viacero tipov :D ja mám zase nohy dlhé a rada by som bola menšia ale každý chce to, čo nemá :D netráp sa takými vecami

ahoj