Krátke nohy

Príspevok v téme: Krátke nohy
LaLa.

Ahojte, mam problem vysku mam nieco cez 170cm ale hrozne kratke nohy a predlzeny trup :( vyzera to uplne smiesne . Velmi mi to znizuje na sebavedomi a mam problem ist do spolocnosti zien ktore nemaju ani zdaleka taky problem ako ja. Poradte daju sa nejako predlzit nohy este okrem operacie, a trikmi s oblecenim? dakujem velmi pekne

AdamKrt

Tak skusaj nosit suknu, ci nohavice, ktoru si das vyssie a nic nebude vidno. Pochybujem, ze keby si mala priatela, tak sa tym bude vobec zaoberat.

Zober si, ze by si bola opacny pripad. Minule som isiel po ulici a vidim nejaku zenu, nohy dlhocizne, potom nasledovala sukna a kde pozeram, tam pozeram, ostatok celeho trupu uplne prtavy. Akoby jej odsekli hlavu. Hotove chodiace nohy. A pritom kaslala na okolie, nosila si minisuknu a miesto zakryvania noh, ze by si opticky rozlozila suknou, ci nohavicami proporcie tela a noh, tak ich normalne vystavovala.

Kazdy ma nejaku chybu. Nikto neni dokonaly. Krasa je v ociach pozorovatela, je hodne subjektivna. Co sa Ti zda divne, moze sa inemu pacit.

brieta

Lala nebudes ty lož? Ta ma totiz kratke nohy. :-DDDDDDD...prepac :-)
Ale nie,cajik ma pravdu.Bud rada ze nemas napriklad odstavajuce usi,krive zuby,neskulis a podobne.Kratke nohy niesu dokonca ani kozmeticka vada.Tak vyzdvihni nieco ine co je na tebe pekne a na nohy sa nezameriavaj.Niekde som aj citala triky na dlhe,kratke nohy,na zostihlovanie postavy,na siroke boky,uzke plecia..je toho plno v damskych casopisoch tak pohladaj,prip poklikaj na nete.

cajik

Nedaju. Ja mam siroky hrudnik a plecia. Kamoska je buclatejsia od prirody, nejaka choroba. Dalsia je prilis chuda a nevie pribrat. Dalsia je veelmi nizka. Niekto ma plesinu, niekto ma siroky trup, niekto nema prsia....
KAZDY SME NEJAKY. Zmier sa s tym. Cim skor, tym pre teba lepsie. Ved nikoho to netrapi, ze mas kratke nohy, len a len teba. A tie, co maju dlhsie nohy, a ty sa trapis byt vedla nich, mozno ich trapi ze maju velky nos, vysoke celo, malo vlasov, alebo hocico ine.