strata menzesu

ada3334

lelele..tak papaj a dostanes ho.
vies u mna nejde ani tak o tie deti alebo menstruaciu..ja som sa po dlllhom case dopracovala k akej takej stihlej postave a teraz nechcem pribrat tuky, len aby som mala menzes. mozno je to na hlavu, ale chcem zostat stihla.

lelele

ada3334...vieš vôbec co hovoríš?? ako mozes vediet ci budes chciet mat v buducn. deti?!?! ja by som bola najstastnejsia keby som ho uz konecne "dostala"..

lelele

aj ja som stratila menstruaciu:(( uz som z toho zufala ...baby poradte co ste jedli aby ste ju dostali naspäť?? som ochotná pre to spravit vsetko aby som ju dostala späť...dokonca aj pribrat aj ked to bude tazké..ale budem musiet lebo ja chcem byt zdravá a chcem mat v buduc. deti :)

.elinka.

anorexiou som trpela v 16tich ,pri vyske 165cm som schudla na 36kg,teraz mam 19 a hoci som pribrala,vycitky z jedla mavam stale,menstruacia sa mi nastastie vratila, ale je nepravidelna..s priatelom mame nechraneny styk uz vyse roka,viem, ze na tehotenstvo som primlada,studujem na vysokej skole,vsetci sa ma pytaju, ci sa nebojim ,ze otehotniem a pokazim si mladost ,ale pre mna by to bolo to najkrajsie, co by sa mi mohlo stat..vacsi ako moj strach z jedla, je strach z neplodnosti..ja chcem babatko hoci aj hned..ale uz zacinam stracat nadej..:((

pytam sa

asi hlupa otazka ale predsalen sa spytam. je nejako definovany cas "kolko zena moze byt bez menzesu aby neprisla o plodnost?" alebo je to individualne ze niekto aj po 5 rokoch bez menzesu moze otehotniet a naopak niekto pol roka bez menzesu uz nebude moct? ci?
viem ze sa neoplati s tym hazardovat, ale zaujima ma to...dakujem

Lucia8989889

pred chudnutim som mala 58kg a schudla som na 48kg pri vyske 166cm...ale teraz som uz pribrala na 50kg...ale ako vidim este budem musiet asi pribrat viac aj ked nechcem lebo teraz sa citim akurat..ale musim lebo v buducn. cem mat deti

alicka0202

lucka a ty si mala ake miery a teraz mas ake?ja som schudla asi tak 5 kil a uz som kilo pribrala a mne sa to tiahne uz rok.pred rokom som schudla z 57 na 55 a uz vtedy som nemala.tak ja neviem ci mam pribrat na 60 lebo co.mam 175 cm a 52 kil a teraz sa citim uzasne.nechcem pribrat ale musim koli tomuto.