UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT

Príspevok v téme: UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT
Kamilkoooooo

Ludia bozi pomozte mi.
Mam dievca ,ktore neskutocne milujem :( ale uz mam pocit, ze som to tak dojebal, ze ju stratim a to v ziadnom pripade necem.
2 roky sme si pisali cez net a stretli sme sa a bolo uzasne proste ako z filmu laska na prvy pohlad,bolo nam super.Ona je z daleka a vidime sa raz za mesiac. No a ked tu bola prvy krat tak proste sme sa moc moc bozkavali vsetko kraasne ako ma byt.Ale ked mi isla s rukou pod nohavicu tak som ju zastavil ,lebo som proste s dobrym umyslom nechcel hned tak prehanat nato ze sme boli spolu kratko.Chcel som jej proste dokazat ze nesom idiot ako vacsina ,ktorym hned ide o jedno a chcel som v podstate take veci si pomaly vychutnavat aby sme sa nenabazili vsetkych kras vztahu hned na zaciatku.Myslim ,ze chapete.No ale problem je v tom ze ona sa nato moc nahnevala urazila,citi sa ako kurva kvoli tomu, nieco ako odvrhnuta:( ja sa jej ospravedlnujem ako len viem :( robim co sa len da aby sa to dalo doporiadku :( nechcem ju stratit lebo ju strasne milujem,lenze ona to stale chce riesit a vzdy sa pohadame a ktomu sa este pridruzuje jej problemy doma.Navyse moc ma boli ,ked povie veci tipu, uz sa ta nedotknem, neverim ti, atd. Prosim ludia,napiste mi nejaky napad ako jej mam povedat,ze ma to uplne fakt seriozne mrzi :( ze je pre mna uplne vsetkym a necem onu prist,ze ma to mrzi a ze jedine co si zelam aby bolo dobre.Viete studujem medicinu , a 27.11. idem za nou mam trosku volnejsie obdobie a chcem ten vikend s nou vyuzit naplno, a necem aby sa take veci riesili ked budeme spolu,chcem aby sme sa bavili smiali a nie hadaly:( za kazdy napad a postreh budem maximalne povdacny :( DAKUJEM

usiko

ospravdlnit sa treba, ale len raz...nie opakovane, rozumna zena:
1. ospravedlnenei prijme a po vusvetleini veci sa k tomu uz nevrati,
2. nepojde ti hned do nohavic,
3. neurazi sa ked chlap spravi nieco rozumnejsie nez ona....

////ako, prepac, ale z toho, co o nej pises, sa mi nezda, ze ma kopec skvelych vlastnosti......to fakt chces prezit zivot s clovekom, ktory ked ma problem, tak sa s nim neude dat vypravat? a bude to prenasat na vsetkych okolo? To fakt?
Na tvojom mieste by som jej povedalla: ospravedlnil som sa ti, je mi to skutocne luto. Ak si este stale urazena a nechapes, ze mi je luto, tak v pohode, zavolaj, ked ta to prejde. mna uz nebavi stale sa ospravedlnovat......

aj keby to bolelo, takto by som to spravila a uvidela by som....si prilis mlady na to, aby si sa takto trapil....

usiko

ospravdlnit sa treba, ale len raz...nie opakovane, rozumna zena:
1. ospravedlnenei prijme a po vusvetleini veci sa k tomu uz nevrati,
2. nepojde ti hned do nohavic,
3. neurazi sa ked chlap spravi nieco rozumnejsie nez ona....

////ako, prepac, ale z toho, co o nej pises, sa mi nezda, ze ma kopec skvelych vlastnosti......to fakt chces prezit zivot s clovekom, ktory ked ma problem, tak sa s nim neude dat vypravat? a bude to prenasat na vsetkych okolo? To fakt?
Na tvojom mieste by som jej povedalla: ospravedlnil som sa ti, je mi to skutocne luto. Ak si este stale urazena a nechapes, ze mi je luto, tak v pohode, zavolaj, ked ta to prejde. mna uz nebavi stale sa ospravedlnovat......

aj keby to bolelo, takto by som to spravila a uvidela by som....si prilis mlady na to, aby si sa takto trapil....

kowo

slušné dievča sa opýta, či môže siahať po mužovom tele (prvýkrát), a aj slušný chalan sa ovláda a opýta, či môže - aj keď sú spolu už dlhšie a idú na "to"...
problém je skôr v tom, že vzťah je "diaľkový", a teda možností byť spolu je máličko...

AdamKrt

Kamilkoooooo Včera 10:13:

dobre si urobil, ze si ju stopol. Clovek, ktory na prvom rande, ked cloveka vidi prvy raz v zivote a vlastne o nom nic nevie poriadne, lebo cen net ta osoba si moze vselico povymyslat, tak ak taky clovek vystartuje hned po druhom, nieco asi neni v poriadku, alebo mu ide len o jedno - o sex. A nemysli to s protistranou vazne. Ci uz ide o chlapa, alebo i o zenu.

Na mna je silne kafe aj to bozkavanie sa na prvom rande. Dievca asi ovladaju hormony a nevie sa ovladat, alebo to neberie vazne. Tak potom stoji porozmyslat o tom, ci takyto typ zeny Ti vobec za to stoji. Divim sa jej, co by mohla byt este rada... Asi sa moc dievca diva na telenovely. Ale snad hadam ani tam na to nejdu takto prirychlo.

alfa...

Kamilko a vies ty vobec co chces? Tu sa ti vsetci snazia poradit a ty si aj tak hudies svoje,ze to nie je az take zle a pod. a stale to iste dokola.Aj tak si urobis po svojom. Je fakt problem tu najst normalny clanok,kde ten co ziada o radu vo vztahu sa nad odpovedami aspon zamysli a da nejaku logicku spatnu vazbu. Pochybujem,ze si student mediciny,taku gramatiku a reakcie moze mat tak akurat ziak zakladnej skoly.

Kamilkoooooo

myslim ze si troskuprehnala:) sak zaasa az take zle to nie je :) laska opetovana z jej strany je :) to som si isty :) a aj ja ju lubim, nenazval by som to chybycka krasi, podla mna nema zle a ani dobre vlastnosti,je taka aka je a taku ju milujem a inu ju necem.Niekomu sa to moze vzdat banalita a niekoho sa to dotkne,jej sa to dotklo a s tym ja nic nenarobim,musim to respektovat aj ked to je premna take ze sa musim premahat.Ale zasa na druhej strane ten vztah mi prinasa aj vela pozitivneho :) a krasneho. Kazdy sme nejaky :) a uz je ovela lepsie,sice to asi este bude mat dohru ked k nej pridem,ale verim ze bude ok :)

darika

Kamilko
ale snad ta potesim,ked ti napisem,ze v tvojom veku som aj ja milovala najviac tych,ktori so mnou mavali.Ale ver,ze som len stracala svoju dostojnost.Tak ci tak,si tym musime asi vsetci prejst.Takze ja ti prajem...pod stromcek nech mas uz novu lasku,ktora bude opatovana.

smejko0055

To dievča ti za to nestojí. Keby mne toto urobil chlapec, tak by som bola rada. Každý chce len jedno. Neže by si ťa vážila a ona holka sa ešte aj urazila.

Kamilkoooooo

ono kazdy tu ma v podstate pravdu v niecom viac v niecom menej.Ja dufam,ze sa to vyriesi.Ale dali ste mi trosku obraz no,Dakujem :)