A zas.......

datelinka

ja som v strnastich podprsenku nenosila, teraz mam 70B. mne sa pacia, su akurat. vacsie by mi snad aj prekazali :-)
najdolezitejsi nie je vzhlad, je to najma postoj k samemu sebe :-)

lola113

Aj ja mam male prsia, som rada, ze je to tak, vyhovuje mi to pri sporte, nemam problem nosit 3-kilove zavazia, s toho boli vraj chrbat, velke prsia by som nechcela, takze to neries, prsia nic neznamenaju, ja tiez cim som starsia, tym mi je to viac fuk :)

datelinka

takmer kazdy tuzi po tom, co nema... citali ste tu niektore prispevky, ked dievcata a zeny majuce velke prsia tuzia po malych? a naopak.
a potom su tu ludia, ktori su spokojni aj s tym malom, co maju. a som stastna, ze k nim patrim aj ja, aj inkognito :-))
pozrite na uspesnu adelu b. ma dost prostriedkov na to, aby si zaplatila plasticku operaciu. ale netuzi po tom.
a napokon, dobra podprsenka urobi svoje.

[zruseny1]

ja som mala v strnastich take iste ako teraz.. teda ziadne :P...a zijem... tu som... a cim som staria, tym mi je to viac a viaaaaaaac fuk :):)

si uvedomte

uz konecne, ze mat male prsia nie je ziadna choroba ani anomalia ani nic nenormalne. niekto ma velke niekto male.niekto je nizky niekto vysoky...to su tie veci co nas robia originalnymi.a male prsia navyse vobec neznamenaju, ze je zena skareda!

jajkafr

Danka ale veď ty máš iba 14 v tvojom veku sa ešte vyvýjaš za pár rokov môžeš mať také prsia ako Pamela Anderson :)

Najčítanejšie články