A zas.......

karioll2

40 gastanov na obed,potom fasirku s kyslou kapustou,potom fasirku s cibulou,rozkami a horcicou,potom jablko a banan

[zruseny1]

fiiha :D no denzovi nezaskodi trochu oddychu od tejto zavislaciny... lebo on tu chudacisko odrana do vecera bludil :D a v ktorej teme to bolo? by som si to precitala

karioll2

ved aj ja ho mam par mesiacov,niekto tu raz pisal,ze vie zmenit ip adresu takym ludom,co sa im nemeni po restarte routra automaticky

[zruseny1]

co ja viem?:) asi o.ban.oval, ze sem prisiel :D ale nie..neviem... tu som si s nim velmi davno nepisala, obcas si napiseme mail...
na neho treba davat pozor :D z cloveka vytiahne vsetko a on sam nic neprezradi.. je to strasny tajnostkar

[zruseny1]

prepac..jasne nebudem do toho vrtat :( iba mi je to luto, ale snad sa s tym bude dat nieco robit nie?
zrusenie zltych postaviciek bol asi dobry napad... mna farebne oznacenie tiez zozaciatku miyilo, ked som tu bola nova, myslela som, ze zlta symboliuje ozaj odbornika...takze toto je lepsie riesenie podla mna, ved podla nickov uz vieme, kto ma kvalitnejsie alebo menej hodnotne rady...