Adopcia

patuľa

kaja5432 áno myslím to vážne:)moc by som chcela dieťatko a dúfam,že sa mi to podarí..a ďakujem za podporu..a gratulujem k detičkám:)nech sú zdravé a prajem vám aby sa vám podarila aj tá adopcia:)
lionesssssss ďakujem moc za typ..určite to skúsim..:)a adopcia trvá niekedy dosť dlho takže uvidíme..a myslíte,že keď mám 18 by mi pridelili dieťa?

kaja5432

Patula drzim ti palce, ak to myslis vazne, je jedno aky mas vek my akurat zaciname vybavovat tiez adopciu. Mam sice 30, a uz svoje dve deticky, vlastne, ale este vela lasky sa rozdat dalsiemu babatku, a vlastne uz nejde, tak to ideme riesit adopciou. A inak prvu dcerku som mala tiez v 18 a planovane:-)) Drzim palce

lionesssssss

paťula, skús cez úsmev ako dar niečo vyzistiť...

ale počkaj s tým, veď dieťa si môžeš adoptovať neskôr, prečo už v 18Tich ?

patuľa

no ja ani deti ako bábiky neberiem..a to nevadí, že mám 18...určite si dieťa adoptujem...súdy trvajú niekedy celé roky, takže sa možno načakám...ale som rozhodnutá, že si chcem adoptovať dieťatko..a nikto ma od toho neodhovorí...

patuľa

ahojte...ja mám 18 rokov, a naozaj seriózne by som si chcela adoptovať dieťa,či už černoška alebo biele dieťa...chcela by som vedieť, či s tým náhodou nemáte nejaké skúsenosti,neviem ale, keďže mám 18, či by mi súd dieťa pridelil...chcela by som o tom vedieť viac. Tak prosím až s tým nejaké skúsenosti máte, dali by ste mi nejaké informácie? ďakujem

jajka001_

pozrite si modré z neba, maju tam v starostlivosti pat deti, z toho dvaja černoskovia. predtym ako si adoptujete, mozete si to skusit takto :)