Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, akurat som na to myslela :DDD mi čítaš myšlienky (((-: no a kde mu pekne zablahoželáme? tu či tam? :D
chodí to sem vlastne ešte kukať? (:

ojka

na to FB je snáď už všetko :D ale vždy ma fascinovalo s akou oddanosťou a starostlivosťou sa tam vedeli ľudia starať o svoju farmu, a polievať záhradku a krmiť rybičky a pestovať rastlinky :D fascinujúce....

ojka

lost, aj ty si sa dnes zaradil medzi shine happy people? ((((-: je fajn tu pesničku zasa počuť, že sa na ňu nezabudlo d-:

ojka

inko, s kamaratkami na prednáškach (keď su fakt ale fakt mooooooooc zaujímavé a netreba písať poznámky) kreslím maľované krížovky, však dokážem i počúvať popri tom :D
a niekedy zasa s chalanmi zahráme piškvorky, aj štyria naraz :D vyzerá to komicky, keď si nenápadne posúvame po lavici ten papier :D
och, inko, ja na FB som v živote ešte žiadnu hru ani nehrala :D

[zruseny1]

hej hej, uz mam vsetky tie ukazovatele a vypocty v malicku :)
pocas vasich prednasok si malujes? :D tak to ta asi moc nebavia vasi profesori :D
my sme zvykli sem tam piskvorky zahrat...ozaj ojuuuuuuuuch...my dve uz mozeme hrat aj scrabble cez fb :D

ojka

inkooooo, nooo, mala som v kabelke aj malované krížovky, ale tie som si nechala až na našu prednášku (((-:
hej, hej, to vieš, zákony sa menia stále, a jednak je to aj súčasťou našich predmetov a po druhé, novinky treba vedieť aj na štátnice, aj keď my sme sa na nejakom predmete vtedy učili ešte po starom...
no čo, už si na cviko nabifľovaná? či k čomu ti to vínko tak zapasuje? :D

ojka

J111, slabé? neblázni,hádam nechceš také, aby si po nich do minúty zaspal (; neboj, nejak to zvládneš aj s týmito (:
lost :D eeeehm, no tak máš dobrého strážneho hafana :D aspoň vidíš, že mu na tebe záleží (;