Prečo ešte nespíte?

ojka

CHAPETE? moja spolubývajúca je ešte stále v pyžeme a na posteli :DDD tak to je už maximálne leňošenie (((-:

Deria

lost, tym, ze na to nekliknes, nepomozes tym zvieratam, iba sebe, ze sa na to nemusis divat. (vsak ani ja som nepozrela vsetko:(, nee to sa neda... ale dobre, ze to ukazuju svetu, nech kazdy vidi, co je to za chory narod, lebo ti neandrtalci to este aj kupuju! keby nekupovali, to by iste klesla ponuka, najhorsie na tom je, ze to nemozeme my ovplyvnit.

ojka

lleillu nepoznáš? nevadí, raz možno spoznáš (: tiež vysokoškoláčka, až v prahe zakotvila ((:
joj, inko, už to ani nespomínaj, lebo sa zasa riadne rozčúlim, to je proti zdravému rozumu a prírode, že hentaké čosi stváraju... to je čiste tyranie, čo hraničí s chrapúnstvom len kvoli originalite a peniazom... všade len peniaze, peniaze, peniaze...

Deria

aj ja myslim na tie rybky, celkom mi to pos... naladu.:( ti barbari, najhorsie je to, ze clovek je bezmocny. uz som pozerala na nejake peticie, (v nemecku hned za vsetko peticiuju:))ci sa nieco nedeje, zatial nic. najlepsie y bolo, bojkotovat cinu ale kto to urobi, ze? ciny je vsade plno a to su zase len peniaze!!! je mi z toho na grc.

[zruseny1]

leila? nepoznam :)
a wewa je dufam v poriadku aj s malickou

hmmm...vies co, stale mi nejdu do hlavy tie rybky...vkuse na to myslim, ludstvo je chore

ojka

inko, jo, i wewa, tá ma teraz doma inú radosť, také malé mimino ((-:
vlastne hej, kopec ľudí, čo tu chodilo sa vytratilo.... a lleillaaaaaa tu nebola tiež moc dlho...