Prečo ešte nespíte?

lost

no to by bolo trochu divne :D
ale nemyslel som to vazne :P
jemu sekne biela ako usita :)

ale tak, esteze fakt nevidim voknu napr cerveneho pudla, to by bol trochu extremn na nich davat farbu :)

do 1 roka maximalne by mali ine kozne alergie ..

to mi pripomina, ze by som ho uz mal okupat :D

ojka

inko, ale čosi, zatiaľ ešte nie som v takom štádiu, aby som si chcela zafarbiť alebo rázne ostrihať vlasy (-:O ešte som tak psychicky nedozrela :D
diky inko, uz som si ten film zapísala medzi ostatné, čo si jedného pekného dňa stiahnem a pozriem, keď bude čas (: aaale mám dve otázky, a od toho závisí, či si to fakt až tak rada pozriem :D ubližuje sa tam malým deťom a je tam veľa krvi? ďakujem za zodpovedanie mojej otázky :D

[zruseny1]

lost, bastien by ti nepodakoval :) musel by to mat na sebe 6 hodin a smrdel by od toho
a o polhodinovom vymyvani ani nehovorim :D
preco, chces mat rysaveho hava? :)
ojka no nevyspytatelne veru, ved uz ma aj hlava svrbi, vrrr
ty nerozmyslas ze by si skusila? su to iba bylinky:)

[zruseny1]

a snazim sa spomenut si na ten film...hmmm...bolo to nieco ako Online, alebo smrt online, tak nejak...ale od toho som videla samozrejme uz aj lepsie :)))

ojka

uau, no vidíš inko, jaká frajerka z teba, ale také "tieňované" vlasy, to môže vyzerať super (((-: tak parada, sa teším s tebou (: aspoň vidíš, aké sú vlasy a hena nevyspytateľné :D

[zruseny1]

ojka ale ja sa nesmejem kvoli tomu ze by to dopadlo zle :D
iba sa sulam na tej ironii :D teraz som nechcela ziaden farebny efekt, iba zregenerovat vlasy
nechapem ako mi to na moje tmave vlasy chytilo na cerveno :D a ta henna bola iba taka druhotriedna, uz skoro po zaruke :DDD
no takze teraz mam pri korienkoch cerveny nadych a postupne to ide do tmavej :D a paci sa mi to :D